Поради

ASO-просування – гарантія успіху додатки

Успішна робота додатків немислима без спеціального просування. Якщо з додатком не чинити оптимизационной підтримки, воно швидко втрачає позиції в інтернеті, навіть якщо дуже якісне, і його шукають мільйони користувачів.

Для поліпшення видимості додатків можна використовувати безліч різних заходів, і ASO-просування – одна з найбільш ефективних. Цю послугу надає компанія «Сеомаркет», що займається просуванням сайтів.

Суть ASO-просування

Сьогодні в магазині Google Play знаходиться більше 21 млрд додатків, і їх число з кожним днем ​​тільки зростає. Це означає, що щоб користувач побачив саме ваше додаток, воно повинно обійти сотні мільйонів конкурентів. Вирішити цю нелегку задачу допомагає ASO, тобто комплекс заходів, спрямований на поліпшення видимості додатка в магазинах додатків – Google Play, AppStore та інших.

Головні завдання ASO полягають в наступному:

● зробити конкретне додаток видимим для цільової аудиторії;

● стимулювати користувачів перейти від перегляду до завантаження програми.

Фахівці «Сеомаркет» успішно вирішують ці завдання.

Переваги замовлення послуг в Seomarket

Лавина нових додатків в магазинах наростає з кожним днем ​​і навіть з кожною годиною. Тому роботу по ASO потрібно проводити регулярно. Для цього потрібно:

● тестування текстів;

● перевірка графічних елементів;

● аналіз і оптимізація ключових слів;

● коригування просуває стратегії з урахуванням мінливих умов і появи нових конкурентів.

Текстова і графічна оптимізація – це обов’язкові складові ASO. Набір ключів і полів, де їх необхідно розміщувати, залежить від магазину, для якого проводиться оптимізація. Правильність їх підбору найбезпосереднішим чином позначається на ранжируванні додатки.

Не менш важливе значення має складання семантичного ядра. Для цього потрібно:

● знання настроїв цільової аудиторії;

● аналіз найуспішніших конкурентів;

● знання особливостей роботи магазину додатків.

За своєю суттю ASO носить інтерактивний характер. Якщо потрібно постійно утримувати додаток на вершині рейтингу, цю роботу потрібно проводити періодично повторюваними циклами.

Ефективність ASO-просування, яке забезпечує команда фахівців «Сеомаркета», дуже легко помітити. Ранжування додатки буде рости буквально на очах.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.