Поради

Автоматизація роботи кафе за допомогою програми Poster

Ви все ще думаєте, що для продуктивної роботи вашого кафе необхідно купувати багато програмного забезпечення, яке коштує дорого? Чи не чули про додатки, які повністю оптимізують роботу всіх типів закладів? Тоді сьогоднішня стаття вам точно піде на користь і ви відкриєте і дізнаєтеся для себе багато чого нового.

Що таке Poster?

Для початку, щоб говорити про функціонал додатка, необхідно знати що воно з себе представляє. Тому розберемося зі значенням і сферою застосування даного програмного забезпечення.

Poster – це додаток, за допомогою якого ви можете контролювати і автоматизувати процеси роботи вашого ресторану, кафе, або ж іншого громадського місця, де є касовий облік, товарний і т.д. Дана програма доступна до скачування на iOS і Android.

Завдяки хмарного сховища всієї інформації про ваш заклад, вам навіть не доведеться знаходиться в ньому, адже навіть управляти своїми підопічними ви можете віддалено з будь-якої точки світу.

Функціональність програми

Тут поговоримо про все по порядку. По-перше, що є одним з ключових пунктів, Poster дозволяє організувати всю роботу вашого бізнесу, роботу з клієнтами, опрацювати маркетингові ходи і т.д. Раніше на ці посади необхідно було наймати співробітника, але тепер же керівник має право робити це сам, використовуючи лише одну програму. Але тепер давайте поговоримо про функції більш докладно:

  • Підключення до будь-яких пристроїв – касових апаратів, банківські термінали, ваги і т.д;
  • Розробка меню – повна робота з меню вашого кафе: сортування на категорії, додавання в обране улюблених страв ваших клієнтів і багато іншого;
  • Резервація місць – за допомогою програми на планшеті офіціанти завжди можуть подивитися за яким столиком розташувалися клієнти і скільки ще не зарезервовано;
  • KitchenKit – одна з найбільш незамінних утиліт програми Poster. З її допомогою, що готуються страви відображаються в порядку черги, а після їх приготування приходить повідомлення на планшет;
  • Нагадування про закупівлю – коли якийсь одиниці товару на вашому складі стає мало, то додаток висилає нагадування про те, що необхідно зробити закупівлю необхідних товарів .;
  • Програма лояльності – ключовий фактор у роботі з клієнтами, крім якісного обслуговування, адже в цьому розділі ви зможете розробити акції і бонуси для своїх відвідувачів і постійних клієнтів: знижки, “кава / чай в подарунок” і т.д.

Як почати використовувати додаток?

Все що вам потрібно, це відвідати офіційний сайт програми і ознайомитися з інформацією. Після цього ви можете випробувати цю програму в дії протягом 15 днів безкоштовно. Після чого за тарифним планом ви зможете використовувати її для свого кафе.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.