Поради

Автоматизований полив прибудинкової території офісу чи будинку та які переваги і вигоди він дає

Обслуговування об’єктів ландшафтного дизайну навколо будинку чи офісного приміщення потребує встановлення та обслуговування автоматичного поливу. Він суттєво економить час на підтримку зелених насаджень та дає можливість оптимізувати витрати і скоротити ручну працю до мінімального обсягу.

Підбір, встановлення, адаптацію до існуючої ландшафтної ситуації на ділянці та обслуговування систем автополиву у Львові виконають спеціалісти компанії «Аква Центер Львів». Системи мають високий рівень надійності в експлуатації, можуть бути адаптовані:

  • до протяжності ділянки для поливу;
  • властивостей води;
  • необхідності автоматизувати систему поливу;
  • вимог щодо скорочення витрат часу та ресурсів на її використання.

Поливання газонів, зелених насаджень є важливою складовою збереження ресурсів, адже якісне застосування водних ресурсів – це раціональне витрачання грошей та підтримка вартісних і цінних для користувача зелених насаджень тривалий час без додаткових витрат.

Як працює автоматичний полив та гібридні системи поливу

Автоматичний полив об’єктів ландшафтного дизайну складається з системи подачі і резервування води та її розповсюдження на певну територію де розташовуються зелені насадження.  Важлива особливість автоматичного поливу – це  регуляція двох основних параметрів, а саме:

  • часу поливання;
  • інтенсивності, потужності струменю води.

В більшості випадків використовуються гібридні системи які поєднують в собі як автоматичний полив води, так і ручний. Автоматизовані системи поливу найбільш раціонально використовувати для великих площ де потрібно одночасно подати воду з необхідною інтенсивністю – газони, дерева, кущі, квіткові клумби. Ручний полив застосовується в основному для невеличких ділянок, де потрібний ручний догляд за певними видами квітів або рослин.

Автоматичні системи поливу в основному є двох різновидів:

  • крапельного поливання;
  • дощове розпилювання.

Системи дощової подачі води відомі більшості користувачів, оскільки ця автоматизована стаціонарна система поливання схожа на поливання за допомогою під’єднання шланга до крану централізованим водоводом.

Крапельне поливання в основному зустрічається в професійних системах. Принцип дії крапельного поливу – доставляння невеликої кількості води безпосередньо до кореневої системи рослин з мінімальними втратами води і максимальною ефективністю для рослини.

Основні та додаткові переваги використання автоматизованої системи

Очевидною перевагою використання автоматизованої системи поливу є значна економія часу та фізичних зусиль користувача на виконання цієї роботи. Але є і додаткові переваги, наприклад гарантована регулярність виконання поливу незалежно від перебування власника вдома або виконання ним завчасно складеного графіку. Автоматизована система не допускає помилок та “людського фактору” у виконанні завдань тому можна гарантувати збереженість газонів квітів та інших елементів ландшафтного дизайну.

Голос Сокальщини на GoogleNews