Поради

Автомобільні акустичні системи

Як отримає автозвук гідної якості в своєму авто – цікавить багатьох автовласників. Акустика в авто повинна містити хороший сабвуфер, колонки та підсилювач

Важливо зрозуміти, що автозвук – це не тільки програвання контенту. У середовищі професіоналів це справжня наука по підбору акустичних елементів, прорахунків схем живлення, розміщення (колонки, саб) і якісний монтаж.

Практика показує, що наскільки б дорогою не була штатна акустика в авто або магнітола, домогтися відмінного звуку без використання якісних компонентів вкрай складно. Всі бюджетні системи починають спотворювати звук при додаванні потужності. Проявляються спотворення сигналу не дають повноцінно насолодитися звучанням улюблених композицій. Шляхом установки якісної автоакустики, додаткових елементів вирішується проблема звучання підібраною системи.

Рекомендують найчастіше наступний набір компонентів для забезпечення першокласного звучання без спотворень:

  • Сабвуфери – для відтворення НЧ;
  • Грилі – декоративні захисні решітки, що захищають динаміки;
  • Кросовери – це пристрій, призначений для підготовки бажаного періоду затухання / початку відтворення для кожного з каналів;
  • Процесори – керують кодеками обробки і налаштуванням звуку;
  • Конденсатори – стабілізують схеми живлення пристрою і також гасять спотворення;
  • Аксесуари до підсилювачів, проставки під динаміки. Перші допомагають керувати Автоакустика з комфортом, останні – дозволяють надійно закріпити динаміки для їх правильного звучання.

Ці пристрої укупі з якісним підсилювачем дозволяють домогтися чистого звучання при максимумі гучності. Не слід нехтувати якістю з’єднань і використовувати якісні кабелі та конектори.

Нюанси процесу обесшумліванія авто

При виборі автоакустики середнього цінового діапазону і вище вже варто задуматися про повну шумоізоляції. Застосування спеціальних матеріалів, що відрізняються за складом, товщині і структурі дозволить вичавити максимум з встановлюваної системи.

Якщо ви вирішите проблему сторонніх призвуків, то навіть середнього класу акустична система заграє новими фарбами. У звичайному авто без встановленої шумоізоляції збільшення гучності буде супроводжуватися справжньою какофонією сторонніх звуків, часом таких, що і мелодію складно розібрати.

Акустика класу Hi-End

Тут вам буде потрібно точна настройка кожного елемента системи крім процедури шумоізоляції салону транспортного засобу.

Щоб звук передавався без спотворень в салоні авто, варто звернутися до майстра. Він досліджує безліч різних процесів, які прагнуть порушити чистоту звучання системи саме в вашому салоні. А потім запропонує оптимальне рішення. Підбір компонентів акустики Hi-End рівня – складний і кропіткий процес, що вимагає спеціальних знань.

Бюджетне рішення при інсталяції акустики в салоні

Можна встановити недорогу коаксіальну акустику. Конструкція включає наявність декількох динаміків, малопотужного сабвуфера. Весь діапазон відтворення розкладається на сегменти. Кожній групі динаміків довіряються СЧ, ВЧ і НЧ для відтворення.

У таких рішеннях часто використовують кросовери для розділення сигналу. Ці спеціалізовані фільтри змонтовані в окремому корпусі (в більш дорогих моделях). А нерідко в моделях дешевше просто реалізований найпростіший фільтр у вигляді конденсаторів на корпусі динаміка.

Подібні рішення добре зарекомендували себе при програванні мелодій різних стилів у всьому діапазоні частот. Потужність таких пристроїв здатне розхитати систему до 100 Вт, чого з лишком вистачить для салону будь-якого авто.

Підібрати будь-які компоненти акустичної системи можна в інтернет-магазині CarDop: https://cardop.com.ua

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.