Головна / Поради / Авторські тури в Марокко

Авторські тури в Марокко

Туристичні можливості світу настільки розвинулися, що подорожувати сьогодні в банальні країни Європи стало не цікаво. Люди чекають від поїздки чогось зовсім нового і незвичайного, тому вибирають для подорожей країни Африки і Азії. Незважаючи на невисокий рівень життя в цих країнах, туризм тут процвітає завдяки злагодженій роботі турагенств і екскурсоводів. Однією з найпоширеніших країн з незвичайною культурою і незабутніми враженнями є Марокко.

Детальніше про Марокко

Марокко – країна, яка зосереджена на півночі Африки. Країна форми правління королівства сильно відрізняється від сучасного світу. Відвідавши Марокко Ви будете вражені традиціями і життям арабів. Тут свої закони і правила життя. Марокко досить недорога країна для проживання, тому авторські тури в Марокко обходяться в 1000-1500 $. Вартість харчування майже не відрізняється від нашого. А для того, щоб відвідати Марокко потрібно тільки відкрити візу, яка коштує всього 15 $.

Варіанти турів в Марокко:

  • Екскурсійні тури – ідеально підійдуть для новачків, які вперше відвідують Марокко. Завдяки професійним гідам, Ви зможете побачите найкращі місця за невеликий період часу. Вони ідеально знають країну і вміють звернути увагу на деталі, які Ви не побачили самостійно.
  • Автомобільні тури – найчастіше проводяться по дорозі від Марракеша до Феса і в протилежному напрямку. Також машиною часто подорожують в Атлаських гір, де можна побачити неймовірні пейзажі.
  • Серфінг-тури – один з найпопулярніших варіантів. Марокко славиться як місце для ідеального серфінгу. Професійні серфінгісти і любителі нових відчуттів часто їдуть в Марокко саме за цим. Узбережжя ідеально підходить для цього виду спорту.
  • Тури в пустелю Сахару – неймовірні походи по пустелі від декількох годин до декількох днів. Тут люди переживають емоції місцевих жителів і насолоджуються тишею. Саме в просторах самої пустелі Сахари можна побути наодинці зі своїми думками і покататися на верблюдах.

Цікава інформація про Марокко

Ціни в Марокко досить доступні. Номер в готелі коштує в середньому 65 $, а місце в хостелі можна зняти взагалі за 25 $. Відпочивати біль моря краще з травня по вересень, це самий теплий і сухий період. Якщо ж Ви любите відвідувати визначні пам’ятки і багато ходити, краще вибрати більш пізній період. Тоді в Марокко не буде настільки душно і втомлює.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!