Поради

Автоцивілка: як обрати найкращий варіант

Придбання особистого автомобіля пов’язано з різними витратами — запчастини, покришки, паливо, оплата паркування. Не варто забувати і про оформлення страхового поліса. Якщо КАСКО купується за бажанням і не обов’язково, то Автоцивілка — обов’язковий документ для кожного автомобіліста, як технічний паспорт і водійські права.

Для автовласників в Україні передбачено кілька варіантів полісів. Щоби зрозуміти, яка автоцивілка підійде у вашому випадку, рекомендуємо ознайомитися з доступними варіантами в страховій компанії УНІКА.

Чому необхідно оформити Автоцивілку

Наявність документа не тільки надає вільний доступ пересування автомобільними трасами. Відсутність автоцивілки не дозволяє поставити машину на облік для проходження техогляду. Також потрібно буде сплатити штраф, якщо інспектор виявить водія за кермом транспортного засобу без поліса.

Наявність страхування також захищає всіх учасників дорожнього руху в разі аварії. Навіть у разі аварії, де винуватцем став водій-власник поліса завдані збитки оплачується страховою компанією.

Але, виділяють кілька категорій людей, які можуть не оформляти документ:

  • люди отримали інвалідність під час бойових дій;
  • інваліди першої групи;
  • особи керуючі автомобілем у присутності власника, який отримав інвалідність.

У разі аварійної ситуації, завдані збитки виплачується не страховою компанією, а МТСБУ.

Види поліса ОСЦПВ

Страховка захищає всіх водіїв,які керують на законних підставах. При укладенні договору деякі страхові компанії враховують вік водія. Чим молодший водій,тим вище тариф. Окремо враховується — наявність пільг у водія, тип транспортного засобу місце реєстрації, розмір франшизи.

У компанії УНІКА можливе оформлення наступних видів автоцивілки:

  • базовий-;
  • добровільний;
  • «Автоцивілка навпаки».

У першому випадку забезпечується матеріальний захист вашого майна і покриття витрат постраждалій стороні. У разі нанесення шкоди здоров’ю третім особам — відшкодовується до 260 тис грн, а для майна сума не перевищує 130 тис грн. Розмір франшизи становить 1000 грн, 3000 грн або 0 грн. Після підписання договору, у том числі онлайн, копія відправляється на зазначену електронну пошту.

Добровільне страхування оформляється в якості допоміжного захисту до обов’язкового ОСЦПВ. Його перевага — у збільшенні лімітів. Ви зможете отримати від 250 до 950 тис гривень лімітного покриття відповідальності по майну та допоміжних 50 тис грн у разі нанесення збитку здоров’я третім особам.

Компанія УНІКА також пропонує унікальний варіант «Автоцивілки навпаки». Для застрахованих осіб якщо вони не були винуватцем аварії, можна отримати компенсацію для ремонту транспортного засобу до 500 тис грн.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.