Поради

Автовикуп з різних точок зору

Ситуації, за яких автовласник вирішує продати своє авто трапляються досить часто. Причин для цього більш ніж багато, від термінової потреби в грошах, до бажання змінити стару модель на новішу, швидшу, більшу чи економнішу. Єдиною перепоною на цьому шляху є необхідність знайти покупця, що на даний час досить складно.

У мережі можна знайти безліч об’яв від компаній, що купують авто з пробігом в Києві та по Україні ледь не за 30 хвилин, тож варто розібратися з перевагами та недоліками такої послуги.

Позитивні сторони автовикупу

Автовикуп у Львівській області та інших регіонах пропонують офіційно зареєстровані компанії, співпраця з якими має наступні плюси:

  • Швидкість. Самостійний продаж авто займе щонайменше тиждень, а зараз, коли спостерігається криза та застій ще довше. За цей час продавцеві доведеться підготувати машину до продажу, зробити хімчистку, ТО, безліч фото, розмістити оголошення. Скупники готові придбати машину без усіх цих маніпуляцій, і більшість угод укладається вже за 3-4 години після звернення.
  • Безпечність. Наразі, кількість шахрайств пов’язаних із продажем машин постійно зростає, а продавець ризикує залишитися і без машини і без грошей. Компанії з автовикупу діють згідно з законодавством України, оформлюючи угоду в офіційних інстанціях, в МРЕО або у нотаріуса, та розраховуються одразу, як готівкою, так і по безготівковому розрахунку, який повністю виключає всі ризики.
  • Зручність. Огляд авто, оцінка та експертиза для продавця абсолютно безкоштовні і відбуваються у зручному для обох сторін місці. В компанії працюють кваліфіковані експерти, які враховують не лише модель, рік випуску, пробіг та зовнішній стан авто, але й наявність покращень зроблених власником та додаткового обладнання.
  • Універсальність. Якщо шанси знайти покупця на машину популярної моделі у хорошому стані є навіть у кризу, то з кредитними авто, автомобілями після ДТП або з суттєвими поломками, а також рідкісними “неходовими” моделями ситуація значно гірша. У цьому випадку самостійний продаж майже не реальний, або ж авто доводиться здавати перекупникам за копійки, тоді як автовикуп готовий запропонувати достойну ціну і за такі автомобілі.

Недоліки швидкого продажу

Звісно ж крім позитиву, у послуги автовикупу існує і недолік, яким є певне зниження ціни за авто.

Попри розповсюджену думку, що скупники намагаються придбати авто у власника за мінімальною вартістю насправді різниця у ціні становить не більше 2-5%, але для багатьох ця сума здається значною, особливо, коли мова йде про відносно нове авто у гарному технічному та візуальному стані.

Якщо зачекати і займатися пошуком покупця самостійно, є шанс продати машину дорожче, проте варто враховувати, що таке очікування може затягнутися на тижні, а то й на місяці. Якщо авто вже довго стоїть у продажу, а бажаючих стати його власником так і не знаходиться — автовикуп відмінний шанс позбутися цього тягаря та швидко отримати кошти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.