Поради

Багатий вибір моделей велосипедів від світових брендів в інтернет-магазині

«Я буду довго гнати велосипед …» – ці слова приходять на розум кожному, хто сідає за кермо двоколісного друга. Велосипеди починають знову входити в моду. У містах обладнуються доріжки для двоколісного транспорту, з’являються обладнані зони для велосипедистів, все більше людей відправляються в подорожі на залізному коні.

Чому віддають перевагу велосипеду

Озирніться навколо, і ви побачите, що, крім численних автомобілів, люди все частіше вважають за краще їздити на велосипедах. Цей вид транспорту дуже популярний і в країнах Азії, і в державах Європи. Слідом за цивілізованим зарубіжжям і у нас все більше людей прагне пересісти з автомобільного крісла за кермо двоколісного байка. Причин для цього декілька.

 • Істотна економія на бензині. Якщо вам доводиться щодня їздити на роботу, то це влітає в копієчку: бензин нині дорожчає. Велосипеду ніякого палива, крім ваших м’язових зусиль, не потрібно.
 • Чи не витрачається час на стоянні в пробках. Велосипеди мобільні, вони легко об’їдуть будь затор.
 • Це екологічно безпечний транспорт, а захист навколишнього середовища сьогодні в пріоритеті.
 • Велосипед багато в чому визначає статус людини і не тільки з точки зору матеріального становища, хоча хороший велосипед коштує дорого, але і з точки зору його спортивної форми, турботи про своє самопочуття.
 • Цей транспорт не займе багато місця в гаражі, деякі зберігають велосипеди в підсобках, в спеціально обладнаних місцях під’їздів і навіть квартир.

Отже, велосипед – це не розкіш, а чудовий засіб пересування, він економічний, безпечний, легко маневрує, нескладний в управлінні.

Якщо ви хочете купити велосипед в Україні, то зручно і вигідно зробити це в інтернет-магазині «Велопланета»

Як вибрати велосипед на сайті інтернет-магазину «Велопланета»

На сайті інтернет-магазину представлено безліч моделей велосипедів брендів зі світовим ім’ям: «Schwinn», «Marin», «Electra», «Apollo», «Pride Bikes», «Cannondale». Спочатку вам потрібно визначитися, з якою метою ви купуєте цей транспортний засіб. Існують такі різновиди моделей в залежності від призначення:

 • міські;
 • шосейні;
 • гірські;
 • жіночі;
 • дитячі;
 • комфортні;
 • екстремальні.

Всі вони представлені на сайті магазина. Є також беговел і самокати.

Якщо ви хочете просто здійснювати прогулянки на велосипедах, то вам підійдуть звичайні міські моделі. Якщо ж віддаєте перевагу екстрим – купуйте гірські велосипеди і екстремальні. Бажаєте мчати на високій швидкості – купуйте шосейні байки. Для жінок є спеціалізовані моделі без рами. Дітям залежно від віку знайдуться відповідні різноманітні моделі.

Перш ніж купувати велосипед, вивчіть всю інформацію про бренд, його випускає, познайомтеся з технічними характеристиками моделі, почитайте відгуки покупців. Бажано проконсультуватися з менеджерами інтернет-магазину, які нададуть вам компетентну допомогу у виборі.

У каталозі «Велопланета» представлена ​​військово-промислового комплексу для велосипедистів, наприклад, тут ви зможете знайти і купити велорюкзак. Ця річ стане для вас незамінною: в ній зручно розмістяться документи, вода, що-небудь з одягу та інших речей. При цьому руки, що стискають кермо, залишаться вільні.

Прийшла весна! Пора вибирати велосипед! Він принесе вам здоров’я і оптимізм.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.