Поради

Балкон з виносом «під ключ» – як збільшити корисну площу?

Широкий підвіконня на балконі – це відмінне місце для кімнатних рослин, дачники тут вирощують розсаду, а любителі випити чашечку кави або попрацювати на ноутбуці з видом на міські пейзажі роблять повноцінне робоче або обідню стільницю.

Подовження балкона «під ключ» дешевше і самостійна заміна деталей

Це може здатися протиріччям, але комплексна послуга в результаті завжди виходить дешевше, ніж самостійні ремонтні роботи та наймання різних бригад. Саме так запевняють досвідчені інженери і майстри компанії «Газда» – офіційного дилера в Києві німецького виробника металопластикових віконних профілів REHAU.

Особливість реконструкції балкона з розширенням його площі в необхідності пов’язувати один з одним всі етапи ремонту – від реконструкції парапету і вибору способу винесення скління, до підбору підвіконня і додаткової меблювання. Щоб все це не перетворило ваше життя в нескінченний ремонтний хаос і з постійним викачуванням грошей, замовте таке скління і реконструкцію «під ключ». Це не просто зручно, але і дешевше і самостійна заміна деталей за рахунок оптимізації всіх робіт однією бригадою і закупівлі нею допоміжних матеріалів за оптовими цінами.

Як роблять балкон з виносом?

Розширити корисну площу балкона за рахунок виносу його скління можна трьома безпечними способами без бюрократичного узгодження масштабних реконструкцій.

  • «Косинка». Цей варіант передбачає встановлення металопластикових рам засклення зі склопакетами на трикутні металеві опори «косинки». По вертикалі опори кріпляться до парапету, а по горизонталі до встановленого склінню. Додаткова діагональна перемичка переносить зусилля на парапет. Це один з найбільш поширених, простих і недорогих способів розширити простір, однак для цього потрібно міцне кам’яне парапетні огородження.
  • Якщо ж кам’яного парапету немає і на балконі тільки металеву огорожу з поручнями, застосовують технологію виносу від статі. Трикутна опора своїм вертикальним катетом кріпиться до огорожі, а на горизонтальному встановлюється скління. Гіпотенуза такого трикутника переносить вагу металопластикової рами зі склопакетами прямо на підлогу, на плиту перекриття. Цей варіант передбачає фасадну обшивку та утеплення створеного парапету.
  • Подовження статі. Такий спосіб можна назвати самим конструктивно складним, але найбільш привабливим і ефективним, оскільки площа збільшується не тільки на рівні підвіконня, а й під ним, створюючи простір для зберігання речей.

Останній варіант з подовженням статі передбачає масштабну реконструкцію балкона з посиленням опорних металоконструкцій. Робити такий ремонт балкона краще в комплексі з фінальної обробкою «під ключ». В іншому випадку найменші нестиковки чреваті небезпечним обваленням всього скління балкона під ключ.

Голос Сокальщини на GoogleNews