Поради

Бджолопакети

Бджолопакети являють собою невелику бджолину сім’ю. котра повинна мати конкретні параметри та габарити:

  • Вага бджіл – не менше, а ніж 1.2 кілограми;
  • Вага меду – не менше, а ніж 3 кілограми;
  • 2 рами або більше із розплодом;
  • Матку, котра не молодша 2 років.

Будьте уважні, адже бджолопакети, зазвичай, не містять льотних комах. Але туди потрапляють бджоли. Що обсиджують рами із розплодом.

Бджолина сім’я та бджолопакети – різні речі, адже сім’єю вважаються комахи. Що пережили одну зиму, вони різного віку та різного порядку (трутні, розплід, робочі бджілки і так далі).

А бджолопакети – частина сім’ї, котра формується за певними стандартами, кількістю бджіл. Бджолопакет формується з частини сім’ї.

Так, транспортування бджолиної сім’ї потребує підготовки. Тож. Рами та комах переміщують окремий бокс, котрий виготовлено з фанери чи ДВП. Чи відрізняються бджолопакети між собою?

Який бджолопакет купити

Існує кілька різновидів бджолопакетів, котрі використовують для продажу сім’ї.

Безстільникові пакети.

Один із популярних варіантів, котрий набрав обертів в сатані роки. Дослідження показали, що транспортування комах без сот має більшу ефективність та меншу ціну. Головна особливість такого методу – неможливість перегріву сім’ї. Адже усі комахи знаходяться разом та поводяться спокійно. Таким чином, ціла сім’я може транспортуватись 2-3 дні, без корму.

При усіх своїх перевагах, є ще одна – об’єм такого пакета. Він у 2 рази менший, а ніж інші варіанти, що робить його більш практичним у використанні.

Стільникові бджолопакети.

Ці пакети регулюються ГОСТом 20728-75. А комплектуються вони, після розмови та узгодження із замовником.

Такі варіанти можуть комплектуватись не тільки 2 рамками, а й 4 та 6. Усі вони мають класичні параметри: 435 х 300 міліметрів.

При замовленні 4 рам, є варіанти комплектацій 2х2: 2 рами із розплодом та 2 рами із кормом, але він не є практичним. Тому, бджолярі рекомендують робити наступне відношення: 3х1 – 3 рами із розплодом та 1 рама із кормом.

Пам’ятайте, що бджолопакети треба купувати лише навесні. Адже саме тоді можна зробити усе належним чином, відокремити частину комах, дістати рами із розплодом, сформувати та відправити замовнику.

Де купити бджолопакети в Україні?

На території Україні є багато бджолярських господарств, котрі дають оголошення, що в них можна купити бджолопакет карпатка, чи щось схоже. Але це не є безпечно, адже ви не можете бути впевнені, що усі омахи будуть здорові. Належної якості, зо пакет буде сформовано за правилами та нормами.

Тож де знайти безпечний та якісний продаж бджолопакетів? У нашому магазині ви можете замовити фірмові пакети, котрі буде укомплектовано та відправлено у цілості, та безпеці. Ми займаємось дистрибуцією бджолярського інвентарю вже багато років. Наш інтернет-магазин бджолярства ПаркПлюс пропонує широкий асортимент товарів, як від вітчизняного виробника, так і від західних партнерів.

Крім того, ціна бджолопакета вас приємно здивує. Ми гарантуємо якість пакетів. Здорових комах, та ретельно сформовані комплекти. Адже ми не просто продаємо, ми обома руками «за» розвиток бджолярства в Україні.

Довіряйте лише професіоналам.

Голос Сокальщини на GoogleNews