Поради

Бензинові газонокосарки: класифікація техніки та поради щодо вибору

Техніка для догляду за газоном відноситься до найпопулярніших агрегатів, що використовуються у всьому світі. Бензинова газонокосарка завоювала популярність серед споживачів завдяки компактності, високій продуктивності та економії палива. Інтернет-магазин Comfort System пропонує широкий асортимент обладнання від провідних торгових марок, що випускають продукцію для дому.

Як вибрати газонокосарку залежно від площі газону

Вибирати газонокосарки варто, виходячи з площі газону, яку належить доглядати. Компанія «Алко» пропонує величезний асортимент техніки для прибирання прибудинкової території, яка розрахована на різну площу.

  • Газонокосарка на ділянку від 5 соток. Для такої площі підходить техніка потужністю двигуна до 4 л. і шириною 40-45 см. В основному обладнання має базовий огляд функцій: косіння, мульчування, збір.
  • Незважаючи на компактні розміри, газонокосарка «Алко» показує високу потужність роботи.
  • Прилади для дільниці до 15 соток. Для догляду за територією такої площі потрібно вибирати техніку з двигуном потужністю до 6 л. та шириною до 50 см. Незважаючи на розміри, газонокосаркою зручно керувати завдяки приводу на колеса. Багато моделей збирають скошену траву, що дозволяє залишати ділянку чистою. Техніку преміум рівня можна регулювати за висотою. Бункери для збирання трави підвищеної місткості, багато з яких мають індикатори ємності.
  • Техніка для дільниць до 25 соток. Для прибирання таких площ необхідні газонокосарки з двигуном високої потужності з чотирикатними циліндрами (6-6,5л), а ширина повинна перевищувати 50 см.
  • Корпус у таких газонокосарках виконують із ударостійкого пластику, алюмінію або сталі. Ручку можна регулювати під зростання робочого.

Більш детальні характеристики газонокосарок можна знайти у каталозі магазину Comfort System. Консультанти допоможуть вибрати обладнання потрібної потужності.

Як доглядати газонокосарки

Середня вартість якісних газонокосарок варіюється в межах 10-16 тисяч гривень. Щоб дорога техніка служила якомога довше, необхідно правильно її доглядати. Важливо вивчити інструкцію з експлуатації виробника перед початком використання обладнання. За даними сервісних центрів, близько 80% всіх поломок газонокосарок відбувається через недотримання правил користування технікою. Іноді слід проводити заточування ножів, але цей процес потрібно довіряти професіоналам.

Голос Сокальщини на GoogleNews