Поради

BestAgroMarket: все і трохи більше для агробізнесу

Віртуальний агропортал BestAgroMarket розроблено для фермерів, сільських господарств, великих підприємств. На сайті легко знайти необхідний посівний матеріал, добрива, техніку, обладнання, замовити послуги. У тематичних чатах можна поспілкуватися з однодумцями, знайти відповіді на запитання та підтримку. Компанія аналізує ринок та новини, пов’язані з ним, тому користувачі отримують актуальну інформацію про агробізнес.

Як працює агропортал BestAgroMarket

Віртуальний майданчик BestAgroMarket є цілим світом актуальної інформації для фермерів, підприємців, агрохолдингів. На сайті модно знайти багато товарів та послуг. Звичайні оголошення залишають фізичні особи, наприклад, по здачі в оренду площ під посіви, продажу цукру, насіння, саджанців, ремонту сільгосптехніки, послуг з обробки земельних ділянок та ін.

У розділі «Компанії» BestAgroMarket надає інформацію про найвідоміші великі компанії, що працюють на ринку України. Наприклад, можна дізнатися контактні дані, електронну пошту компаній ОПТИМУС АГРО, Кернел, Ріттер Біо Агро, Біокоре Органік, ЕтноПродукт, корпорації Сварог, Вест Груп та ін., щоб укласти договір з організаціями. У розділі «Новини» актуальна інформація про зміну в законодавстві, посівні кампанії, нові види посадочних матеріалів та ін.

За допомогою рядка пошуку просто знаходити потрібну інформацію або оголошення. Щоб безпосередньо зв’язуватися з авторами оголошень, необхідно зареєструватися на сайті: ввести ім’я, прізвище, електронну пошту, вигадати пароль. Після реєстрації просто відповідати на повідомлення, купувати у компаній, які виступають партнером BestAgroMarket.

Купівля насіння в інтернеті: переваги та ризики

Майже весь бізнес сьогодні переходить в інтернет. Компаніям набагато простіше розширити географію роботи, адже вдається шукати клієнтів з іншого краю країни. А покупець одержує широкий асортимент продукції. Переваг такого співробітництва безліч:

  • великий вибір;
  • нижчі ціни;
  • швидка доставка у зв’язку із розвиненою логістикою;
  • детальна консультація спеціалістів;
  • можливість зробити усвідомлений вибір, провести порівняльну характеристику коїться з іншими
  • товарами та компаніями.

Купуючи посівний матеріал через інтернет, є єдиний ризик — потрапити на недобросовісного продавця. Але на порталі BestAgroMarket усі компанії проходять перевірку, а відгуки споживачів допоможуть зробити зручний вибір.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.