Поради

Безкоштовний онлайн-редактор зображень

Перетворення різних файлів у формат PDF, об’єднання PDF-файлів, редагування картинок та безкоштовне створення діаграм тепер цілком реальні. Для цього ми розробили EEZZEE.IO. Це безкоштовна онлайн платформа, яка дає користувачам змогу швидко і легко виконувати перелічені вище операції. EEZZEE.IO виконує безліч функцій і має масу переваг.

Чому саме EEZZEE.IO? Швидкі та прості перетворення в PDF-формат можливі за допомогою цього онлайн-інструменту. Ви можете легко конвертувати різні типи файлів у PDF. Перетворюйте текстові файли, файли Microsoft Office, HTML-файли, посилання, зображення у формат PDF за декілька секунд і отримайте високоякісні результати. Також є ще один конвертер, який буде доступний найближчим часом. Наразі новий аудіоконвертер знаходиться на стадії розробки. Інструмент виконуватиме швидкі конвертації аудіофайлів. Конвертер буде підтримувати безліч різних форматів, таких як WAV, OGG, AAC, M4A, WMA, M4R, OPUS, AIFF, MMF, FLAC, MP3. Якщо потрібно, ви також можете об’єднати кілька файлів PDF за допомогою EEZZEE.IO. Щоб створити один документ PDF, потрібно всього кілька кліків.

Також в доступі є безкоштовний онлайн-редактор зображень. Змінюйте картинки швидко за допомогою EEZZEE.IO. Обрізайте, віддзеркалюйте, перевертайте їх за кілька секунд. EEZZEE.IO також дозволяє створювати діаграми швидко. Використовуючи цю платформу, ви можете створити такі типи графіків: горизонтальна гістограма, вертикальна гістограма, гістограма з накопиченням, ступінчаста лінія. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати тип діаграми, ввести ваші дані, обрати потрібну кількість рядків і стовпців, а потім почекати кілька секунд. Діаграма буде готова менш, ніж за хвилину. Це набагато простіше, ніж ви думали!

Чому EEZZEE.IO найкращий вибір для вас? Перш за все, ця платформа доступна безкоштовно. Виконуйте безліч операцій і нічого не платіть за це. Немає обмежень щодо розміру файлу. Крім того, ви можете виконувати необмежену кількість операцій. Тут реєстрація не потрібна. Вам не потрібно нічого встановлювати. Інструмент працює просто в браузері. Зверніть увагу на те, що EEZZEE.IO чудово функціонує на різних операційних системах та на різних пристроях. Це робить програму доступною для кожного.

EEZZEE.IO чудово працює для різних користувачів. Серед наших клієнтів є люди різного віку та різних професій. EEZZEE.IO простий у використанні, тому інструмент досить популярний серед студентів, художників, фотографів, тестувальників програмного забезпечення та багатьох інших. Зручна багатофункціональна платформа без обмежень – реальність.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.