Поради

Безпека пацієнтів у будинку для людей похилого віку

Вибираючи будинок для людей похилого віку, люди часто цікавляться, як забезпечується безпека в такому закладі. Особливо турбує це питання, якщо йдеться про малорухливих хворих та пенсіонерів з деменціями. Під загальною безпекою розуміють протипожежний захист та охорону від проникнення сторонніх.

До вимог безпеки в будинку для людей похилого віку «Срібний вік» ставляться дуже серйозно. Наявність протипожежних систем та постійні чергування персоналу забезпечують безпеку, зводячи нанівець ризик виникнення НС та отримання травм. Спокій гарантує територія, що цілодобово охороняється. Як і у всіх приватних установах, у будинку для людей похилого віку у Києві у вартість перебування включені всі витрати на організацію додаткових заходів безпеки. Такий підхід дозволяє гарантувати захист людей та майна.

Чому будинки для людей похилого віку в зоні ризику?

Похилий вік, маломобільність, порушення слуху та зору постояльців значно ускладнюють проведення евакуаційних заходів. Більшість із них не здатні пересуватися самостійно. Наш будинок для людей похилого віку має справну систему протипожежної безпеки, що гарантує захист персоналу, постояльців та майна.

Санепідеміологічна безпека

Організм людини похилого віку не завжди здатний впоратися зі згубним зовнішнім впливом. Багато в чому гігієнічні процедури та перебування на свіжому повітрі визначають самопочуття та тривалість життя пенсіонера. Суворе дотримання санепідеміологічних правил дозволяє гарантувати захист гостей від інфекційних захворювань.

Провітрювання приміщень здійснюється щодня. Персонал стежить за якістю води, підтримує сприятливий мікроклімат у всіх житлових кімнатах.

Побутова безпека

Для людей похилого віку створені комфортні умови. Маломобільні постояльці на інвалідних візках можуть безперешкодно пересуватися територією будинку для людей похилого віку. Для них є страхувальні бар’єри та пандуси. Персонал приходить на допомогу в різних ситуаціях: годування, стрижка волосся, купання, пересування по сходах, гоління та ін.

Безпека для здоров’я

Персонал має багаторічний досвід догляду за людьми похилого віку з різними патологіями, включаючи деменцію. Безпека таких постояльців забезпечується постійним контролем їхнього самопочуття та прийомом лікарських препаратів, згідно з рекомендаціями лікаря. Приватний пансіонат обладнаний турніками та спеціальними ліжками для комфорту малорухливих хворих.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.