Поради

Біле агроволокно від компанії “Сад Город”

Фермери щороку ризикують втратити урожай через погані погодні умови. Покращити схожіть рослин та захистити їх від палючого сонця чи заморозків допоможе агроволокно. Компанія «Сад Город» пропонує біле агроволокно https://sad-ogorod.in.ua/agrovolokno/, яке забезпечує захист плодів на всіх етапах вирощування.

Особливості використання білого агроволокна

Навіть найкращий український чорнозем та якісні добрива не дають гарантії, що рослини виростуть та дадуть хороший урожай. Заморозки, суховії, зливи або недостатня вологість загрожують втраті посівів. Для цього ще на етапі посадки рослин використовується агроволокно. Виробники пропонують кілька видів покривного матеріалу, кожен з яких має своє призначення.

Біле агроволокно використовують для укриття ягідних та овочевих культур, накривання розсади на грядках. З відрізу матеріалу можна створити теплицю, використовувати його як захист дерев від морозу. Біле агроволокно захищає рослини від ураганного вітру, пилу, шкідливих комах та птахів. Додаткові можливості, які дає агроволокно:

  • зниження бур’янів на ділянці;
  • підвищення врожайності;
  • збереження вологи в ґрунті;
  • забезпечення постійного потоку повітря до коренів рослин;
  • можливість повторного використання волокна.

Вартість матеріалу залежить від його щільності. У наявності рулони з різною довжиною агроволокна.

Переваги співпраці з магазином «Сад Город»

Компанія «Сад Город» спеціалізується на продажу товарів для садівництва та городництва. У наявності широкий асортимент продукції, спрямованої на захист рослин від погодних умов. У наявності затіняючі сітки, стійкі до розривів. Широкий вибір поліетиленових плівок дозволить вибрати матеріал для створення невеликих теплиць.

Фермери можуть придбати шпагати та троси для підв’язування розсади. Для підживлення рослин модна вибрати різноманітні добрива, які відповідатимуть потребам ґрунту та самих саджанців. Замовити продукцію в «Сад Город» https://sad-ogorod.in.ua/ вигідно в роздріб для невеликих господарств та гуртом для великих фермерів. Постійні клієнти оцінили переваги співпраці з магазином.

  • Зручний сайт та можливість швидко знайти потрібний товар.
  • Великий асортимент та наявність потрібної кількості товарів на складі.
  • Співпраця з найкращими виробниками агропродукції.
  • Гарантія якості на весь спектр продукції.
  • Детальні консультації спеціалістів та швидка доставка продукції.

Каталог магазину постійно поновлюється. Щоб дізнаватися про нові поставки, варто підписатися на розсилку новин від компаній.

Голос Сокальщини на GoogleNews