Поради

Біо та поліетиленові пакети: Порівняння міцності та довговічності

Механічні властивості біопакетів

Всі технології виробництва біопакетів мають на увазі використання натуральної сировини – кукурудзяного або картопляного крохмалю. Синтезована молочна кислота, полілактид, повністю безпечна для навколишнього середовища, а головне – матеріал доступний для компостування і залишає після себе вуглецевого сліду. Дізнатися більш детально про біорозкладаються пакети, а також отримати повну консультацію щодо замовлення легко тут:
https://www.mpak.ua/produktsiya/izgotovlenie-paketov-s-logotipom/mayka-s-risunkom/

Біорозкладні пакети за своїми механічними властивостями поступаються прямим синтетичним конкурентам, але повністю підходять для побутових та маркетингових потреб: нанесення логотипу, зберігання та транспортування покупок.

Міцність та довговічність поліетиленових пакетів

Порівняння біо та поліетиленових пакетів можна почати з надійності. Людство не зможе повністю відмовитися від синтетичних кульків, оскільки:

  • їх міцність та довговічність перевищують показники інших видів упаковки. Справедливо відзначити, що головні переваги стали і основним недоліком: поліетилен, як і пластик загалом, неможливо знищити без шкоди екології. потрібно лише переробляти;
  • універсальні у використанні, тому що підходять і для продуктів, і для пакування будівельних матеріалів, наприклад;
  • можливість виготовити кульок під власні вимоги: презентабельні для виставок, витривалі для сміття, міцні для транспортування.

Виробництво поліетиленових пакетів гарантує можливість виготовлення великих партій практично без шлюбу.

Вплив факторів навколишнього середовища на властивості упаковки

Утилізація та переробка пакетів відіграють важливу роль у збереженні екології. Головна проблема в тому, що фактори довкілля ніяк не впливають на властивості поліетиленового пакету. Саме тому така упаковка краща: не пропускає вологу та повітря, стійка до прямого сонячного проміння.

Просвітництво населення з приводу правильної утилізації і навіть сортування сміття дасть змогу ефективно його переробляти на інші види упаковки.

Еко пакети в цьому плані набагато простіше:

  • доступні для компостування будинку з використанням спеціальних засобів;
  • оскільки виготовлені з натуральних матеріалів, розкладаються на воду, вуглець і біомасу, а не мікроскопічний пластик;
  • повністю дозволені законом;
  • пакети з логотипом виглядають не менш привабливо.

Тестування на стійкість до впливу зовнішніх факторів

Обидва типи пакетів відмінно захищають вміст від впливів зовнішніх факторів: сонячних променів, вологи тощо. Еко пакет, трохи поступається в міцності, але від цього він не ставиться упаковкою гірше, оскільки має інші переваги.

Оптимальне використання залежно від потреб користувачів

Технології переробки поліетиленових матеріалів в Україні не так добре розвинені, як, наприклад, на Заході чи Європі. Тішить факт, що ця індустрія у нас починає стати популярною, а люди розуміють необхідність грамотного споживання:

  • використовувати синтетичну упаковку по максимуму, а викидати тільки у разі непридатності;
  • сортувати сміття;
  • практикувати самостійне компостування в домашніх умовах;
  • віддавати перевагу товарам із переробленого пластику, оскільки попит на нього підтримує індустрію переробки сміття.

Плюси та мінуси поліетиленових пакетів, а також особливості біорозкладної упаковки – про це і навіть більше можна дізнатися від фахівців торгової марки МПАК. Компанія запропонує виробництво поліетиленових пакетів найвищої якості, нанесення привабливих логотипів, виготовлення упаковки будь-якого виду та типу.

МПАК – це надійна упаковка для вашого бізнесу!

Голос Сокальщини на GoogleNews