Поради

Бокси на дах і кріплення для лиж на машину

Автомобіль – досить дороге задоволення, яке потребує регулярних капіталовкладень

Досвідчені водії знають, що на машині економити не можна, потрібно купувати якісні, оригінальні запчастини, вчасно проходити перевірку та СТО та купувати машину з хорошими технічними характеристиками. Однак є і деталі, на яких можна заощадити, купивши ті, які були у вжитку. Такими деталями можуть стати бокси на дах б у, кріплення для лиж на машину, велокріплення і інші аксесуари. Це деталі, які не зношуються і навіть протягом багатьох років експлуатації можуть виглядати ідеально. Для чого тоді переплачувати? Варто лише звернутися в інтернет-магазин б запчастин CarStyle.

Детальніше про компанію CarStyle

CarStyle – компанія, що займається застосовуваними аксесуарами та комплектуючими для машин. Тут можна придбати товари зі знижкою до 50%. Компанія вже довго працює на ринку і спеціалізується виключно на багажних системах. Тут Ви можете придбати бокси на дах або велокріплення або взяти в оренду. Крім продажу компанія займається установкою таких систем багажу безпосередньо в Вашу машину.

Особливості компанії CarStyle:

  • Великий асортимент багажних систем;
  • Найкращі ціни на ринку;
  • Зручний сервіс, що працює по всій Україні;
  • Зручна система знижок і розпродажів.
  • Кріплення для лиж та сноубордів

Окремим розділом сайту можна виділити системи кріплення для лиж на машину і системи кріплення сноубордів на машину. Перейшовши в цей розділ, можна побачити, що асортимент великий. Ви можете вибрати кріплення на основі алюмінію, пластику або стали. Можна вибрати кріплення на основі системи установки. Це може бути магнітне кріплення або на поперечини. Незалежно від Вашого бюджету тут точно можна підібрати оптимальний варіант, адже ціни варіюються від 1000грн до 27000грн. Ви зможете підібрати кріплення від однієї пари лиж до шести. Все залежить від Ваших потреб. Якщо Ви віддаєте перевагу певний бренд, можна вибирати кріплення саме з цим показником. Компанія CarStyle надає повну характеристику і кожної позиції, з даними по бренду виробнику. Якщо Ви не дуже розбираєтеся в цьому питанні, але хочете встановити багажну систему, можете звернутися до співробітників сайту. Тут Вам обов’язково допоможуть вибрати оптимальний варіант. Крім цього додатково можна замовити не тільки багажну систему, але і її установки.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.