Поради

Болі в коліні – коли необхідно звертатися до лікаря

Від болю в коліні не застраховані ні літні, ані молоді пацієнти. Це поширене явище, з яким стикаються спортсмени, люди, які отримали травму. Гострі неприємних відчуттів в колінних суглобах також можуть виникати при загостренні судинних патологій, періартріта, артриту, пошкоджень меніска. Своєчасне хірургічне втручання допоможе уникнути сильного болю і повернутися до звичайного способу життя. Професійну допомогу надає ортопед-травматолог Костянтин Засипка. Всю інформацію про доктора можна побачити на офіційному сайті https://sustavy.od.ua.

Коли необхідно звертатися до лікаря

Перший і найголовніший симптом, при якому необхідно звертатися за кваліфікованою допомогою, – біль в суглобах. Але є і ряд інших показників, коли варто записатися на прийом до лікаря.

  • Зміна кольору шкіри, якщо незадовго до цього людина отримала травму.
  • Обмеження рухливості в суглобі.
  • Деформація кінцівок, періодичні або постійні набряки в кінцівках.
  • Крепітація (хрускіт) в суглобах.
  • Хронічна, ниючий біль в кісткового апарату.

Після звернення до лікаря будуть призначені аналізи, огляд, напрямок на МРТ, КТ (залежить від патології хвороби), радіонуклідне і звукове дослідження, може бути призначення на біопсію і пункцію, щоб діагностувати атипові переломи і травми.

Послуги, які надає клініка доктора Засипка

Клініка доктора Костянтина Засипка пропонує такі послуги.

  • Протезування суглобів. Залежно від травми і протікання хвороби використовують такі матеріали: метал-поліетилен, оксініум-поліетилен, кераміка-поліетилен, кераміка-кераміка.
  • Артроскопія меніска колінного суглоба. Залежно від ступеня пошкодження використовую такі методи лікування: зшивання порваного меніска або його видалення, відновлення хрестоподібних зв’язок, шліфування і відновлення хряща, видалення частин пошкодженого після травм хряща або кістки.
  • Хірургія стопи. Найбільш часто пацієнти звертаються з вальгусной деформацією першого пальця стопи, але також хірурги надають допомогу при деформації Тейлора, хвороби Келлера, переломів пальців стопи та ін.
  • Лікування переломів. У клініці надають допомогу при переломі зовнішньої щиколотки, V плеснової кістки, надколінка.
  • Накладення пластикових пов’язок. На відміну від гіпсу, вони легше, чи не розмокають від попадання води, мають невеликий обсяг і вага, красиво виглядають.

Отримати консультацію можна за контактним номером телефону. Записатися на прийом просто на офіційному сайті, заповнивши коротку форму. Менеджер зв’яжеться для уточнення деталей і підтвердження дати звернення в клініку.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.