Поради

Брошка — оригінальна прикраса на будь-який смак

Сучасні дами, на жаль, забули про таку розкішну прикрасу, як брошка. А дарма, адже її унікальні зовнішні ознаки додають будь-якому, навіть повсякденному образу особливої ​​елегантності та вишуканості. Маючи у своєму арсеналі представлений аксесуар, можна не переживати за вечірні заходи та «вихід у світ». Одягаючи сукню чи костюм, дівчина перетворюється на «леді».

Сьогодні ювеліри пропонують безліч оригінальних моделей брошок. Широкий асортимент продукції дає можливість підібрати варіант, що підходить за формою та дизайном. Фахівці магазину Укрзолото зазначають, що правильне використання брошки https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/broshky/ дозволить бути модною за будь-якого випадку.

Як носити брошку?

Раніше вважали, що брошки можуть носити лише дорослі жінки, причому поєднуючи з класичним одягом. Зараз різноманітність моделей дає можливість купити елегантну прикрасу представницям прекрасної половини будь-якого віку та переваг у стилі. Таким чином, зупиняючи вибір на моделі у вигляді квітки, образ стає романтичнішим, набуваючи вінтажного аксесуара, його володарка стане чарівною леді, а купуючи брошку, подібну до метелика або бджілки, її власниця виглядає мило і привабливо.

Незважаючи на основні правила, щодо правильного носіння аксесуара, різноманітність моделей дозволяє носити його так, як хочеться. Наприклад, брошкою можна прикрасити пояс, при цьому оригінально підкреслюючи талію, а також прикріпити її по центру декольте, привертаючи сторонні погляди саме до цієї зони.

Однак, варто пам’ятати, що важливим моментом залишається відчуття міри та смаку. Брошка зазвичай є головним елементом в образі серед інших аксесуарів, тому вони не повинні бути такими ж великими за розміром. Перш ніж вибрати представлений виріб, варто уважно переглянути наявнi прикраси, оскільки їх доведеться поєднувати один з одним і важливо, щоб їх тандем був гармонійним.

Види брошей

Серед найпоширеніших категорій виділяють:

  1. Камея — вишукана прикраса, що має рельєфне зображення. Її оправа, як правило, дорогоцінна чи напівдорогоцінна. Від матеріалу виготовлення залежить ціна виробу.
  2. Брошка фантазійна — виготовляється із срібла зі вставками із різних мінералів. Оригінальний дизайн найкраще виглядає на однотонному одязі.
  3. Булавка — звичайна прикраса, виконана у формі шпильки, з декором. Може містити підвіски — серця, ключі, черепашки та ін. Кращий варіант, доступний за ціною, для підлітків та юних дівчат.
  4. Класична брошка — прикраса, яка вміщує в собі один дорогоцінний або напівдорогоцінний камінь, зазвичай круглої або овальної форми, невеликих розмірів.

Фахівці магазину Ukrzoloto радять вибирати брошку, орієнтуючись на фото в інтернет каталогах. Перед тим, як зробити вибір, варто порівняти всі представлені моделі між собою.

Голос Сокальщини на GoogleNews