Власний басейн на приватній ділянці відкриває безліч можливостей для підтримання тіла у хорошій формі та веселого проведення дозвілля з родиною. На ринку представлено кілька видів резервуарів: з композиту, бетону, поліпропілену. Неважливо, який басейн вибрав користувач, потрібно його правильний проект та правильно доглядати за штучною водоймою.
«Вікно у Водяний Всесвіт»: експерт у світі басейнів
Установка власного стаціонарного басейну належить до того типу будівництва, де знадобиться скористатися послугами професіоналів. Компанія Water World Window pools.ua пропонує будівництво, обслуговування та аудит басейнів на території України. Перш за все створюється проект. Правильне проектування гарантує якісну роботу штучної водойми. Для кожного замовника створюється унікальний дизайн, адже всі люди різні та мають різні смаки. Спеціалісти беруть до уваги місце розташування, проводять аналіз води, якою буде заповнюватися резервуар.
Компанія встановлює різноманітні типи конструкцій басейнів:
- Скіммерні. Класичний тип, який підходить для приватних будинків. Вид басейну передбачає обмежене число відвідувачів.
- Переливні. Мають оригінальний візуальний ефект, ефективну циркуляцію води, розраховані на велику кількість людей.
- Плавучі. Доповнення до стаціонарного басейну, можна встановлювати на річках чи на морському мілководді.
- Збірно-розбірні конструкції. Зони відпочинку типу міського пляжу, можна встановлювати у містах.
У вигляді матеріалу оздоблення використовують плівку, керамічну плитку, мозаїку, ексклюзивні дизайнерські малюнки з кераміки.
Як правильно доглядати за басейном
Методи по догляду за басейном діляться на два типи: механічні та хімічні. Для механічного очищення використовують кілька видів фільтрів. Такий комплекс заходів дозволяє позбутися великого та дрібного сміття. За допомогою хімічного очищення вдається знищити органіку, мікроорганізми, які спричинятимуть цвітіння води.
Хімічне очищення потрібно застосовувати, незалежно від типу басейну. Процедура дозволяє знезаразити водойму, підтримувати кислотно-лужний баланс, прибрати частинки, з якими не впоралися фільтри, зупинити ріст водоростей. Найбільшою популярністю користуються засоби на основі хлору, брому та активного кисню. Потрібно систематично (раз на тиждень) вимірювати показники рН, оптимальний рівень не повинен перевищувати 7,4. Додаткове використання флокулянів (безпечні для людини) дозволить швидше знищити дрібні фракції сміття.