Поради

Будівництво теплиці власними руками

Навіщо витрачати купу грошей на покупку теплиці, якщо ви можете побудувати укриття для рослин на своїй ділянці самостійно. Для цього не доведеться вдаватися до допомоги фахівця або заручатися допомогою сусіда. Можна поодинці побудувати конструкцію на своїй ділянці, попередньо купивши необхідні матеріали.

Звичайно, набагато простіше купити теплицю, однак не у всіх є така можливість. Зате ви можете самостійно побудувати конструкцію – це не складе особливих труднощів. Насамперед слід вибрати найбільш підходяще місце для конструкції на своїй ділянці. Потрібно вибирати відкриту ділянку. Найкраще, якщо він буде перебувати з південного боку.

вибрати парник і дізнатися ціну на парники з агроволокна можна далі

Матеріали для теплиці

Для побудови теплиць вам доведеться трохи витратити грошей на матеріали. Вам будуть потрібні:

– бруси і дошки 2х6 см, просочені антисептиком, який захистить дерево від вологи і гнилі;

– труби ПВХ діаметром 13 мм;

– прути зі сталі, що мають довжину 1 метр;

– поліетиленова плівка;

– шурупи, цвяхи і петлі;

– замки і ручки.

споруда теплиці

Коли всі матеріали куплені, то можна готувати ділянку для зведення теплиці. Та ділянка, який ви вибрали для споруди конструкції, повинен бути добре утрамбована. Далі слід зробити основу, з’єднавши 4 дошки. Потім укладайте фундамент і фіксуйте його прутами.

Тепер потрібно вбити прути з зовнішньої сторони дощок. Кількість прутів залежить від того, якої довжини буде ваша конструкція. Для 5 метрової тепличної будівлі буде достатньо 30 прутів.

Прутки потрібно з’єднати один з одним трубами ПВХ. Важливо, щоб труби мали одну довжину. Робіть таким чином, щоб в середині споруди можна було ходити в повний зріст. А далі труби слід прикріпити до дощок сполучними елементами.

З торця потрібно поставити підпірки. Вони призначені для того, щоб конструкція мала хорошу стійкість. Не забудьте, що у вас повинно бути місце, де в подальшому буде дверний проріз. Вгорі в середині потрібна довга труба, яку ви зв’яжете з усіма поперечними дугами.

Тепер залишається лише натягнути плівку на каркас і справа зроблена. Звичайно ж, не варто забувати про двері. Як тільки з дверима буде покінчено, то можна садити культури. Встановлювати теплиці на своїй ділянці не так вже й складно. Одне спорудження можна поставити лише за 1 день, не вдаючись до послуг майстрів і друзів.

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.