Поради

Будматеріали в Херсоні в : газобетон, цемент

Сучасне будівництво важко уявити без газобетону. Незважаючи, що технологія створення штучного каменю розроблена порівняно недавно, він швидко набув поширення. Забудовників залучають високі експлуатаційні показники та доступна ціна матеріалу. Застосовуються газобетонні блоки у приватному будівництві та при зведенні багатоповерхових будівель.

Особливості газобетонних блоків

Газобетон у Херсоні застосовується при зведенні будівель та споруд різного призначення. Це екологічно чистий матеріал, створений у заводських умовах. Для отримання пористої структури суміш із цементу, піску і гіпсу додають газоутворюючі компоненти, які вступають у хімічну реакцію при контакті з водою.

Виготовляють газобетон в автоклаві. Для надання міцності процес сушіння відбувається під тиском водяної пари за високої температури. Після затвердіння моноліт розрізають окремі блоки. За такої технології вдається отримати рівний зріз, завдяки чому при кладці виходять тонкі шви.

Кладка газобетону

Розчин для газобетонних блоків можна підготувати самостійно. Для цього потрібно придбати цемент у Херсоні, з’єднати його з піском у певній пропорції і, додаючи воду, замісити розчин необхідної консистенції. Морозостійкі добавки будуть потрібні при виконанні робіт у мінусові температури. В даний час забудовники використовують цемент розчин дуже рідко.

Найбільш поширена кладка газобетону на клейовому розчині. З використанням складу заводського виготовлення виходить практично монолітна стіна. Для приготування розчину досить суху суміш розвести водою згідно з інструкцією. Товщина шва кладки виходить 2-3мм, невеликий об’єм води знижує вологість газоблоків.

Переваги газобетону

Широке поширення газобетонних блоків пояснюють переваги матеріалу:

  • низька ціна – газобетон один із самих матеріалів на будівельному ринку;
  • високі теплоізоляційні властивості – завдяки пористій структурі блоки з газобетону добре утримують тепло, що дозволяє знизити витрати на опалення взимку та зберегти прохолоду у приміщенні у спекотні дні;
  • морозостійкість – матеріал зберігає свої властивості при неодноразовому замерзанні з подальшим розморожуванням;
  • Висока швидкість будівництва – великі розміри газоблоків пришвидшують будівельний процес.

Газобетон простий у роботі, його можна різати та шліфувати без застосування спеціального обладнання. Використовується матеріал для зведення зовнішніх стін та внутрішніх

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.