Поради

Чому батьки вибирають приватний дитячий сад для своєї дитини

Оптимальний час здобуття дошкільної освіти – 3-4 роки, але вже задовго до цього моменту батьки замислюються про те, який дитячий сад вибрати для свого непосиди. Для багатьох важливо поєднання наступних чинників:

  • повноцінне і якісне харчування;
  • досвідчені і грамотні вихователі;
  • комфортні умови для проведення часу;
  • якісне навчання та повноцінна підготовка до початкової школи.

З огляду на високі вимоги до заснування, за останні кілька років істотно збільшився попит на приватні сади. Щоб зрозуміти, з якої причини батьки вибирають платні закладу, спробуємо розібратися в порядку їх роботи на прикладі Zoloche. Цей приватний садок розташовується в мальовничому місці під Києвом. Для вихованців організований трансфер, вся територія охороняється, обладнана ігровими зонами для активного проведення часу.

Елітний дитячий садок приймає дітей з 3-4 років. Залежно від віку дітей поділяють на групи:

  • Найменші 3-4-річні вихованці відвідують групу Nursery.
  • Reception I і II відвідують діти в 4-5 або 5-6 років.

Основа викладання – програма Cambridge Pre-Primary, яка дається по білінгвальної системі. Це означає, що з хлопцями більшу частину дня працює іноземний викладач. Він спілкується з дітьми англійською мовою, що дозволяє їм повноцінно сприймати іноземну мову і швидше освоювати її. Поряд з ненав’язливим англійським, за весь час навчання приватний садок в процесі гри видає повноцінну програму для підготовки до школи:

  • Проста математика – хлопці розвивають пам’ять, знайомляться з рахунком, освоюють написання цифр і найпростіші математичні дії.
  • Навколишній світ – на уроці малюки вивчають природу, тварин, відбувається перше знайомство з астрономією, рідкісними, морськими мешканцями, особливостями будови сучасного суспільства і т.п.
  • Іноземний і рідний мови. Оскільки англійська мова хлопці чують більшу частину дня, з часом вони не тільки легше засвоюють його теоретичні основи, але і формується мислення іноземною. Рідна мова освоюється за стандартною програмою: алфавіт, написання букв, гра слів, основи пропозицій і т.п.

Також хлопці вивчають етику, відвідують уроки фізичної культури, хореографії. Завдяки правильно спланованим розкладом, у дітей залишається час на ігри і навіть відвідування гуртків, які працюють на території садка Zoloche.

Умови дошкільного виховання

Дитячий приватний сад працює за принципом повноцінного догляду за вихованцями весь світловий день. Малюки добре відпочивають, велика кількість часу знаходяться на свіжому повітрі. На території установи організовано повноцінне 5-разове харчування – воно розроблено досвідченими дієтологами відповідно до потреб дітей дошкільного віку. Немаловажним є той факт, що в Золоче постійно працюють не тільки вчителі і обслуговуючий персонал, але і психолог, лікарі, охорона.

З огляду на безліч позитивних моментів, можна зробити впевнений висновок про те, що вибір сучасних батьків на користь приватного садка цілком очевидний.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.