Поради

Чому iPhone швидко розряджається: як виправити?

Наскільки б не здавався iPhone ідеальним пристроєм, але компанія Apple довго не вирішувала головну проблему – їх смартфони мають дуже маленьку батарею. Часу життя чи вистачає до кінця робочого дня.

Ситуація істотно погіршується, коли у вас швидко розряджається iPhone. При певному збігу обставин, смартфон починає набагато швидше розряджатися, без певних видимих причин. Звичайно, користувачам такий стан справ не подобається, і добре, що цей процес можна припинити.

Потрібно відразу сказати, що в сучасних смартфонах використовуються літій-іонні акумулятори. Поки це найкраща технологія для зберігання електричного заряду. Щось краще поки існує тільки на папері.

Головний недолік поточного рішення в поступовій втраті обсягу акумулятора. Потрібно це враховувати і якщо у вас старий iPhone, не дивно, що він починає здавати по частині автономності.

Починаємо програмну оптимізацію iPhone для продовження автономності

Хоч більшість запасу акумулятора з’їдають додатки. Тому перша справа відразу потрібно зробити на цьому етапі – виявляємо самий ненажерливий софт. Рідні додатки від Apple відмінно оптимізовані під вимоги системи. Відбирають довше, ніж передбачалося продукти інших компаній.

Для початку, відкриваємо додаток «Налаштування» і знаходимо пункт «Акумулятор». Відкрийте сторінку «Останні 10 днів» і знайдіть самі ресурсомісткі програми. Подумайте, чи можете ви повністю відмовитися від цих додатків? Якщо немає, то можна скористатися одним з двох можливих способів для вирішення поточної ситуації.

Найчастіше, додатки показують велика витрата енергії через фонового оновлення даних і збору геопозіціі. Повірте, більшості додатків можна взагалі закрити оновлення даних і робити це тільки за своїм бажанням.

З геопозіціей все ще гірше. Ці довгі розробники дуже люблять збирати. Щоб визначити геопозіцію користувача, використовується відразу декілька технологій. Це відразу істотне задіяння ресурсів системи. Сказати чесно, тільки декільком додаткам на вашому iPhone дійсно потрібні дані геопозіціі, але її краще залишити включеною тільки коли запускається додаток.

Що робити з технічною стороною несправності?

В iPhone за автономність відповідає тільки акумулятор і контролер харчування. Якщо користувач виявляє реальне зниження автономної роботи, краще звернутися в сервісний центр. Тут зможуть конкретизувати проблему.

Якщо вашому iPhone вже перевалило за 3 роки, готуйтеся, що скоро йому краще замінити акумулятор. Щороку він втрачає 10% від початкового об’єму. Для цього в сервісному центрі просто розберуть iPhone, витягнуть відробила батарею, вставлять нову і зберуть смартфон назад.

З контролером харчування трохи складніше. Якщо він повністю накрився, iPhone взагалі не працює. Досить рідко, але таке буває, що контролер починає вмирати повільно, з чим і пов’язане падіння автономності. Якщо попадеться дійсно хороший майстер, він зможе полагодити контролер на материнській платі, без заміни всієї плати.

Якщо вам вже потрібні послуги хорошого ремонтного майстра, рекомендуємо звертатися в сервісний центр iLounge Lab. Тут вміють дуже швидко виправляти навіть складні несправності на техніці Apple, тому тут зможуть повернути колишню автономність вашого iPhone. Хочете додатково заощадити? Тоді забирайте промокод REPAIME5, який дає 5% знижку на ремонтні послуги.

Голос Сокальщини на GoogleNews