Поради

Чому ламіновані міжкімнатні двері користуються популярністю

Під час планування ремонту важливо продумати всі аспекти та обрати оптимальні матеріали, фурнітуру. Сьогодні виробники пропонують багато видів міжкімнатних дверей, які відрізняються матеріалами виробництва, покриттям, додатковими елементами. Ламіновані міжкімнатні двері поєднують в собі багато позитивних якостей, мають доступну ціну, тому користуються популярністю серед покупців.

Особливості та переваги ламінованих дверей

Ламіновані двері виготовляються з дерева різних порід. Зазвичай для каркасу використовують хвойні сорти деревини. На каркас наклеюють спресований гіпсокартон, яким заповнюють порожнечі в конструкції. На фінальному етапі виготовлення МДФ плиту заклеюють синтетичною плівкою, яка щільно покриває конструкцію. Це і є ефект ламінування.

Можливість вибрати різне полотно дозволяє виготовляти двері різноманітного кольору та дизайну. А це, в свою чергу, розширює можливості використання ламінованих дверей. Для покриття дверей використовується плівка різної товщини. Найдешевші види плівки з паперовою основою, які мають товщину 0,2 мм. Інколи такий тип покриття додатково насичують смолою меламіну. Тоді вона нагадує пластик.

Більшу товщину має (від 0,5 мм до 0,7 мм) двухромний ламінатин. Найміцнішою є плівка зі скловолокна. Поверхня не піддається корозії, подряпинам, не боїться вологи. Загалом ламіновані двері з різним типом покриття мають багато переваг:

  • менша вага в порівнянні з іншими типами дверей;
  • стійкість до деформації;
  • простий догляд, можливість використовувати звичні миючі засоби;
  • покриття не боїться впливу хімічних речовин;
  • екологічніть та безпека для користувачів усіх використаних матеріалів;
  • доступна ціна.

До недоліків можна віднести недостатню стійкість поверхні до значних ударів, важку реставрацію пошкоджених елементів.

Які види ламінованих дверей можна придбати

Міжкімнатні двері з ламінованим покриттям можна підібрати до приміщень з різним дизайном. Класичні двері мають прості прямі лінії, оснащені фрезерованими елементами у вигляді півкола. В конструкціях стилю модерн немає симетричних ліній чи узорів. Часто такі двері декорують скляними вставками (прозорими та матовими), вітражами.

Двері у стилі лофт спеціально виготовляють демонстраційно грубими, щоб підкреслити виробничий стиль. Часто для досягнення ефекту застосовується техніка штучного старіння полотна. Стилю мінімалізм та хай-тек притаманні вставки з металу чи скла. Колір може бути чорним, білим, сірим (включно з його відтінками).

Голос Сокальщини на GoogleNews