Поради

Чому пандемія коронавируса змушує людей запасатися туалетним папером?

Люди в усьому світі по-своєму реагують на нову і небезпечну загрозу коронавырусноъ інфекції. Але є один факт, який, здавалося б, вийшов за межі кордонів і культур: панічна покупка туалетного паперу.

Так, є практична потреба в туалетному папері, але є і психологічна причина, по якій люди намагаються купити її протягом цього часу в магазинах і онлайн, наприклад на сайті officea4.com.ua.

Чому туалетний папір?

Це не здається логічним, чи не так? Адже вона не рятує від зараження. Існує дуже тісний зв’язок між страхом заразитися і відразою. І що може бути краще для усунення поганого матеріалу, ніж туалетний папір. Саме так вона стала умовним символом безпеки.

Коли з’являється пандемія, нова, страшна річ, і уряд говорить, що не потрібно робити нічого особливого, щоб впоратися з цим – просто сидите вдома і ретельно мийте руки, то люди відчувають необхідність зробити щось, щоб підготуватися. Таким чином, вони починають робити запаси, як спосіб підготовки себе до невідомого.

Туалетний папір в упаковці – вона велика, громіздка і своєрідна, тому покупці помічають її. І тоді вона починає набувати все більшої психологічну цінність для людей. Цікаво, коли ви питаєте їх, чому вони це роблять, деякі з них говорять: «Я не знаю, всі інші теж беруть».

Страх дуже заразливий. Тому, коли такі речі стають вірусними, і ви бачите, що люди навколо вас панічно купують якийсь товар, це змушує відчувати тривогу. Ми перехоплюємо сигнали від інших людей.

Психологи кажуть, що запаси предметів першої необхідності, таких як туалетний папір, є формою терапії і допомагають людям впоратися з невизначеністю, такий як коронавірус. Це наш єдиний інструмент контролю.

Сьогодні є багато невизначеності, багато інформації, багато катастрофи, що насувається, і тому це допомагає людям відчути, що вони трохи контролюють те, що з ними відбувається. «Якщо є одна річ, яку я можу зробити, це, по крайней мере, бути готовим» – думають вони.

Де завжди можна купити багато туалетного паперу?

Важко визначити, скільки туалетного паперу дійсно потрібно, тому що ніхто не знає, як довго триватиме загроза коронавыруса, і коли ми повернемося до нашого повсякденного життя. Але це, безумовно, продукт, без якого люди не хочуть залишатися, особливо коли лютує ця пандемія.

Однією з наших основних потреб є можливість подбати про себе з точки зору гігієни. Люди вважають: «Якщо я втрачу все, я не хочу втрачати свою власну гідність». Це може здатися апокаліптичним, адже тривога в дійсності є однією з головних причин всього цього. І нам насправді потрібно зберігати спокій і справлятися з тією панікою, яка може вийти з-під контролю.

Спокійно, не виходячи з дому, без черг і загрози зараження Covid-19 ви можете купити туалетний папір оптом і в роздріб в інтернет-магазині OFFICEA4. Замовлення відправляються в усі регіони України, а, за вашим бажанням, кур’єр доставить посилку прямо до дверей будинку.585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.