Головна / Поради / Чому пандемія коронавируса змушує людей запасатися туалетним папером?

Чому пандемія коронавируса змушує людей запасатися туалетним папером?

Люди в усьому світі по-своєму реагують на нову і небезпечну загрозу коронавырусноъ інфекції. Але є один факт, який, здавалося б, вийшов за межі кордонів і культур: панічна покупка туалетного паперу.

Так, є практична потреба в туалетному папері, але є і психологічна причина, по якій люди намагаються купити її протягом цього часу в магазинах і онлайн, наприклад на сайті officea4.com.ua.

Чому туалетний папір?

Це не здається логічним, чи не так? Адже вона не рятує від зараження. Існує дуже тісний зв’язок між страхом заразитися і відразою. І що може бути краще для усунення поганого матеріалу, ніж туалетний папір. Саме так вона стала умовним символом безпеки.

Коли з’являється пандемія, нова, страшна річ, і уряд говорить, що не потрібно робити нічого особливого, щоб впоратися з цим – просто сидите вдома і ретельно мийте руки, то люди відчувають необхідність зробити щось, щоб підготуватися. Таким чином, вони починають робити запаси, як спосіб підготовки себе до невідомого.

Туалетний папір в упаковці – вона велика, громіздка і своєрідна, тому покупці помічають її. І тоді вона починає набувати все більшої психологічну цінність для людей. Цікаво, коли ви питаєте їх, чому вони це роблять, деякі з них говорять: «Я не знаю, всі інші теж беруть».

Страх дуже заразливий. Тому, коли такі речі стають вірусними, і ви бачите, що люди навколо вас панічно купують якийсь товар, це змушує відчувати тривогу. Ми перехоплюємо сигнали від інших людей.

Психологи кажуть, що запаси предметів першої необхідності, таких як туалетний папір, є формою терапії і допомагають людям впоратися з невизначеністю, такий як коронавірус. Це наш єдиний інструмент контролю.

Сьогодні є багато невизначеності, багато інформації, багато катастрофи, що насувається, і тому це допомагає людям відчути, що вони трохи контролюють те, що з ними відбувається. «Якщо є одна річ, яку я можу зробити, це, по крайней мере, бути готовим» – думають вони.

Де завжди можна купити багато туалетного паперу?

Важко визначити, скільки туалетного паперу дійсно потрібно, тому що ніхто не знає, як довго триватиме загроза коронавыруса, і коли ми повернемося до нашого повсякденного життя. Але це, безумовно, продукт, без якого люди не хочуть залишатися, особливо коли лютує ця пандемія.

Однією з наших основних потреб є можливість подбати про себе з точки зору гігієни. Люди вважають: «Якщо я втрачу все, я не хочу втрачати свою власну гідність». Це може здатися апокаліптичним, адже тривога в дійсності є однією з головних причин всього цього. І нам насправді потрібно зберігати спокій і справлятися з тією панікою, яка може вийти з-під контролю.

Спокійно, не виходячи з дому, без черг і загрози зараження Covid-19 ви можете купити туалетний папір оптом і в роздріб в інтернет-магазині OFFICEA4. Замовлення відправляються в усі регіони України, а, за вашим бажанням, кур’єр доставить посилку прямо до дверей будинку.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!