Поради

Чому продукція STHIL завоювала популярність у всьому світі

Продукцію від торгової марки STHIL забажає мати кожен господар приватного будинку, оскільки товари від німецького виробника допомагають доглядати за присадибними ділянками, докладаючи мінімум зусиль

Садова техніка отримала позитивні відгуки споживачів завдяки своїй ергономічності, продуктивності та надійності.

Ознайомитися з асортиментом, характеристиками товару та подивитися відео продукції можна на офіційній сторінці дилера STHIL https://www.stihl.ua/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-STIHL/0200/%D0%9C%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B8-%D0%BA%D1%83%D1%89%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8.aspx.  Зручний формат сайту дозволяє швидко знаходити інформацію про потрібний товар перед покупкою в офіційних точках продажу.

Садова техніка Штиль користується популярністю серед споживачів у різних країнах світу. Компанія STHIL має понад 90 років досвіду у виготовленні мотокіс. За цей період виробник зумів удосконалити техніку настільки, що вона має довгий термін експлуатації.

Техніку реалізовують лише в офіційних мережевих магазинах. Виробник захищає клієнтів від підробок, які можуть реалізовувати недобросовісні продавці через мережу інтернет. Купуючи продукцію в офіційних дилерів, кожен покупець отримує кваліфіковану консультацію, рекомендації по догляду та експлуатації, а також гарантію на сервісне обслуговування обладнання.

Асортимент садової техніки від виробника STHIL

Садові інструменти STHIL вдасться підібрати для великих господарств та маленьких присадибних ділянок. Зважаючи на потреби клієнта, можливо вибрати такі різновиди моторних кіс:

  • Тримери та електричні мотокоси. Ці інструменти найкраще підходять для користування в домашніх умовах: в садках, на дачах. Електричний двигун працює з мінімальним шумом, не створює неприємних вихлопних газів. Для роботи з тримерами не потрібно мати спеціальної підготовки.
  • Акумуляторні мотокоси Штиль. Такі інструменти працюють без підключення до електричної мережі, що суттєво полегшує роботу.
  • Бензинові мотокоси полегшеної ваги. За допомогою таких пристроїв легко позбавлятися трави між кущами та деревами, вони оснащені двома дворучними рукоятками з резиновими накладками для полегшення роботи.
  • Кущорізи Штиль. Доглядати за садом стане набагато простіше з пристроями, які витримують значне навантаження. Прилади оснащені посиленими деталями, антивібраційною системою, економічним двигуном.

На сайті просто знайти повний перелік продукції та знайти адресу найближчого магазину, де можна купити товари STHIL.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.