Поради

Чому Skupka RTD приймає старі радіодеталі

Напевно багатьом українцям знайома ситуація: горище чи комора заповнені старими приймачами, радіо та побутовою технікою, яка ще ніби то й працює, але використовувати яку не має бажання

Позбавлятися непотрібних речей, що нагромадилися і крадуть вільний простір, потрібно. Та, якщо до такого процесу підійти виважено, на ньому можна ще і заробити. Компанія Skupka RTD здійснює прийом радіодеталей у Львові на radio-detali.com. Покупка радіодеталей та радіокомпонентів здійснюється у фізичних осіб та підприємств.

Сьогодні ринок насичений технікою та побутовими приладами від сотень надійних виробників. Для чого ж тоді купувати старі деталі з радянських приймачів? Такі деталі мають високу цінність, тому що містять високий відсоток дорогоцінних металів. Виробництво приладів у СССР відбувалося за низького рівня автоматизації процесів, та й кваліфікованого персоналу було не так багато. Тому досягти якості продукції було неможливо без підвищення вмісту дорогоцінних металів у електронних компонентах. Для паяння мікросхем використовували срібло, золото і навіть платину. Саме таким фактором можна пояснити підвищений інтерес до радянської техніки сьогодні.

Цінні метали можна знайти в старих радянських телевізорах, радіоприймачах, магнітолах, магнітофонах, дискових телефонах, касових апаратах, пральних машинах. Високий вміст дорогоцінних металів знаходиться в таких деталях:

  • мікросхемах;
  • світлодіодах;
  • процесорах;
  • напівпровідникових діодах;
  • дроселях та ін.

Вигідна співпраця з компанією Skupka RTD

Компанія Skupka RTD приймає деталі у Львові будь-якої кількості та у будь-якому стані. Здати стару техніку можна самостійно (принести у пункт прийому), або надіслати деталі поштою. На сайті представлений прайс-лис, де можна ознайомитися зі всіма цінами. Тому клієнтів не будуть очікувати неприємні сюрпризи стосовно оцінки приладу.

Співпраця з Skupka RTD має й інші переваги:

  • Найвигідніші ціни серед інших компаній.
  • Оперативний зв’язок та консультації клієнтів.
  • Філії у великих містах України.
  • Прозора та чесна система оплати.

Для комфорту клієнтів сьогодні є послуга з транспортування та демонтажу техніки. Тобто працівники самі заберуть габаритні пристрої та розберуть їх на запчастини. Для консультацій можна звертатися за контактними номерами телефонів, вказаних на сайті. Швидкий зв’язок також можливий через Скайп та електронну пошту.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.