Поради

Чому сучасні пацієнти вибирають приватні клініки: переваги центру Universum Clinic

Не секрет, що якість життя людини багато в чому залежить від його здоров’я. Захворювання, збої в роботі органів і різноманітні недуги здатні істотно зіпсувати самопочуття, настрій, знизити працездатність, задоволення від досягнень, смачної їжі, спілкування і т. Д. Щоб надати кращу підтримку організму, необхідно не тільки дотримуватися рекомендацій щодо здорового способу життя, а й своєчасно відвідувати лікарів, проходити профілактичні огляди, планові діагностики і дослідження. Для цього дуже важливо вибрати надійну клініку.

Приватні медичні центри: переваги та особливості вибору

Державні клініки дуже рідко користуються довірою серед пацієнтів. Тільки у великих містах на них виділяється достатня кількість грошових коштів для купівлі обладнання, створення гідної матеріально-технічної бази. Незважаючи на це, самі принципи обслуговування залишаються застарілими. Пацієнти змушені товпитися в чергах, задовольнятися кількома хвилинами виділеного часу.

У приватних клініках все влаштовано по іншому. Прийом пацієнтів ведеться строго по запису. Їм не потрібно приходити до кабінету за кілька годин. Запис на консультації, процедури і діагностику здійснюється віддалено – по телефону або на сайті. Пацієнти мають можливість самостійно вибирати лікаря. Тривалість прийомів триває стільки, скільки потрібно для надання повноцінної медичної допомоги.

Вибираючи клініку, необхідно оцінювати кілька аспектів. До таких належать перелік послуг, профіль, тривалість роботи, склад штату персоналу, відгуки пацієнтів, репутація, розцінки, якість оснащення та ін. В Києві одним з лідерів визнаний сімейний медичний центр – Universum Clinic. На його офіційному сайті https://universum.clinic/ представлена ​​детальна інформація для пацієнтів.

Чому пацієнти вибирають Universum Clinic

Компанія почала свою роботу в 2012 році. Сьогодні вона відома і популярна серед приватних і корпоративних клієнтів. Останні цінують таке:

хороший штат співробітників, що складається з декількох десятків високопрофесійних лікарів різних профілів (від терапевтів і педіатрів до дерматологів, хірургів і психотерапевтів);
дотримання принципів доказової медицини (лікування базується на перевірених методах тільки після ретельної діагностики, отримання підтверджених діагнозів, що знижує ймовірність медичних помилок);
сучасне обладнання (в центрі можна не тільки записатися на прийом до лікаря, а й здати аналізи, пройти ультразвукове обстеження і т. д.).

Клініка Universum Clinic надає планову і невідкладну допомогу, ініціює проведення тренінгів, майстер-класів, забезпечує супровід заходів, активно займається реабілітацією і профілактикою.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.