Головна / Поради / Чому теплиці з полікарбонату – хороший вибір?

Чому теплиці з полікарбонату – хороший вибір?

Людям, які вирішили вирощувати фрукти та овочі у своєму саду, потрібно забезпечити для рослин відповідні умови. Примхлива погода може стати цьому на заваді. Раптові атмосферні явища трапляються все частіше, саме тому варто купити теплиці у Львові, які захистять культури від пошкоджень.

Поривчастий вітер або сильний дощ можуть знищити ретельно вирощені рослини. Тож варто вибирати рішення, які ефективно захищають овочі, фрукти, трави та квіти протягом багатьох садівничих сезонів. У цьому допоможе професійний парник із полікарбонату. Його конструкція дозволяє максимально використовувати обмежений ним простір. Завдяки своїм властивостям полікарбонат краще захищає рослини від дощу, поривного вітру, снігу, граду, низьких температур і ультрафіолетового випромінювання.

Якщо вас цікавлять теплиці, звертайтеся до Modern Plus. На сайті представлена продукція найкращої якості. Такі садові теплиці можна:

  • вільно змінювати;

  • переносити щороку в інше місце;

  • розширювати навіть після придбання, пристосовуючи до форми ділянки та специфіки вибраної культури.

Переваги теплиць із полікарбонату

Передусім це виняткова стійкість до змін температури та погодних умов. Полікарбонатний парник не змінить своїх властивостей у дуже широкому температурному діапазоні (від -50 до +50 °C). Його не потрібно демонтувати на зиму, на відміну від пластикових конструкцій. Ба більше: для збереження цих параметрів полікарбонат не потребує будь-якого технічного обслуговування.

Теплиця з такого матеріалу демонструє чудову стійкість до раптових поривів вітру чи граду. Це важлива перевага в умовах зміни клімату в нашій країні, особливо такі характеристики актуальні при екстремальних погодних умовах. Варто також звернути увагу на естетичні якості теплиці з полікарбонату. Вона має чудовий вигляд у садовому просторі.

Що варто врахувати?

Слід звернути увагу на те, який тип полікарбонату використовується. Найчастіше зустрічається твердий або стільниковий. Останній особливо рекомендується як матеріал для будівництва теплиць. Твердий полікарбонат – теж дуже міцний (вже з параметрами 3 мм він має властивості броньованого скла). Садова теплиця з твердого матеріалу зазвичай доступна в невеликих розмірах, вона надзвичайно стійка до морозу та спеки.

Стільниковий полікарбонат також ефективно зупиняє УФ-промені. Теплиця підтримує більше тепла всередині (також у порівнянні зі скляною версією). Вона виготовляється в різних форматах – і це полегшує вибір оптимальної конструкції.

Теплиця з полікарбонату – чи варто її купувати?

Садова теплиця дуже міцна та надійна. Цьому сприяє використання міцного каркаса, виготовленого з оцинкованої неіржавної сталі. Хоч теплиця може здаватися й недешевою, але сьогодні це найкраще рішення для саду. Це пояснюється тим, що параметри експлуатації полікарбонату надзвичайно сприятливі.

Загалом така теплиця дуже функціональна. Водночас не варто ігнорувати питання естетики. Готові конструкції з полікарбонату відрізняються дуже легким естетичним виглядом і хорошим пропусканням світла. Ось чому це чудовий вибір для тих, хто хоче, щоб садова теплиця була міцною, практичною та чудово поєднувалася з оточенням. Звертайтеся до компанії, яка спеціалізується на таких теплицях – консультанти допоможуть вам підібрати найкращий варіант відповідно до ваших потреб і фінансів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!