Поради

Чому в Україні купують б / у побутову техніку для кухні з Європи?

Побутова техніка для кухні б / у в Україні – вигідне рішення, адже можна порівняно недорого придбати практично нові холодильники, мікрохвильові печі, підігрівачі посуду і їжі, вакууматора і інші пристрої.

На сайті Skarby відвідувачам пропонується побутова техніка для кухні з Німеччини. Ми поставляємо товари безпосередньо – без посередників.

На що звернути увагу при виборі б / у техніки?

Вибираючи велику і дрібну побутову техніку б / у для кухні, не дивіться тільки на вік пристрої. У деяких випадках цей параметр практично нічого не говорить про стан побутового приладу.

Справа в тому, що в розвинених західних країнах сім’ї рідко експлуатують техніку до стану тотального знесилення. Європейці прощаються з домашнім обладнанням частіше сюди через наступні випадки:

  • переїзд – забезпечені жителі Заходу економлять свій час, купуючи нову техніку після прибуття на нове місце проживання;
  • ремонт – мікрохвильовка, куплена півроку назад, може бути виставлена ​​за двері через банального невідповідності нової концепції дизайну;
  • поява нових моделей – європейці нерідко заміняють техніку на більш функціональні аналоги або намагаються новою покупкою справити враження на знайомих.

Краще оцінювати обладнання для кухні станом критично важливих компонентів. Наприклад, для посудомийних машин – це блок управління і його датчики, для холодильників – компресор і гумки ущільнювачі. А ось подряпини і потертості навряд чи впливають на працездатність приладів.

Установка і догляд

Слід пам’ятати, що існує окремостояча і вбудована побутова техніка б / у для кухні. Перша категорія представляє собою незалежні пристрої, друга – потребує підготовки ніші для монтажу.

Догляд за що була у вжитку технікою не відрізняється від заходів, які вживаються щодо нового обладнання. Потрібно, наприклад, чистити гумові прокладки холодильника, тримати чистими стінки мікрохвильової печі, зберігати свіжість в посудомийній машині.

Ціни на популярні моделі

Якщо ви хочете дізнатися, за скільки можна купити кухонну техніку б / у, скористайтеся фільтрами в розділі https://skarby.com.ua/tehnika-dlya-kyhni/ Можна вибрати, наприклад варіанти сортування побутової техніки для кухні з Європи за ціною і по рейтингу, а так само за функціями обраної групи товарів.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.