Поради

Чому варто співпрацювати з MARKQUEN

Ефективність продажу у торгових залах залежить від оформлення самої точки, дизайні торгового місця та наявності допоміжних засобів. POS-матеріали використовують, щоб залучити увагу клієнтів до продукції та мотивувати їх до покупки. Компанія MARKQUEN займається розробкою та втіленням стелажів, дисплеїв, стендів, цінотримачів, постерів, рекламних матеріалів та ін. МаркКвен розповсюджує продукцію на території України та Європи. Замовити послуги просто на офіційній сторінці https://markquen.com/ru/ за контактними номерами телефонів.

 

Компанія MARKQUEN працює у галузі розробки POS-матеріалів біль ніж п’ять років. За цей час вдалося налагодити співпрацю з 22 країнами Європи та Азії стосовно доставки своєї продукції. В Україні офіс знаходиться у м. Львів, проте замовити послуги можна з будь-якого ншого міста. Мета, яку поставив собі МаркКвен, увійти в ТОП-150 найкращих компаній Європи з виготовлення торговельного обладнання до 2027 року.

Організація веде всі процеси від початку до кінця, тобто разом із замовником створює дизайн обладнання, розробляє технічну частину, здійснює доставку та монтаж. Весь цикл виготовлення перебуває під строгим наглядом кваліфікованого персоналу. В компанії працюють молоді спеціалісти, котрі прагнуть не лише йти в ногу з часом, а й випереджати цей процес, створювати нові цікаві ідеї та втілювати ці проекти у дійсність.

Які POS-матеріали можна замовити

POS-матеріали широко застосовують у сфері торгівлі, тому що вони здатні привернути увагу потенційних клієнтів та підштовхують їх до покупки. У МаркКвен можна замовити найрізноманітніші матеріали, що відповідатимуть потребам замовника. Популярністю у торгових компаній користуються:

  • Стелажі, де можна розмістити велику кількість рекламної продукції та самі товари.
  • Стійки. Їх використовують для проведення акцій, зазвичай виготовляють із пластику.
  • Шелфтокери. Це рекламні сегменти, за допомогою яких просто виділити продукцію однієї марки на полиці.
  • Дисплеї. Таке обладнання демонструє рекламну продукцію або самі товари широкому загалу покупців.
  • Воблери. Конструкція з картону та пластикової ніжки, яка допомагає виділити місце торгівлі серед інших в місці продажу.
  • Постери. Рекламна продукція у вигляді плакату, що кріпиться до стіни клейкою стороною.
  • Хард-постери. Елементи з картону, що встановлюються на підлозі.

Спеціалісти МаркКвен докладуть максимум зусиль, щоб відтворити задум клієнта та за допомогою POS-матеріалів покращити показники продажів.

Голос Сокальщини на GoogleNews