Поради

Чому варто встановити сонячну електростанцію для приватного будинку

Раніше вважалося що установка сонячних панелей щось дивне і не вигідне, поширене зазвичай за кордоном в більш розвинених країнах. Можливо, так і було колись. Зараз все змінилося. Тепер установку власної сонячної електростанції може дозволити майже будь-яка людина. Дана сфера є досить прибутковою і набирає популярності з кожним роком, адже так ви легко знайдете незалежність і почнете отримувати свій пасивний дохід.

Які переваги у тих, хто вирішив встановити собі сонячні панелі?

Установка сонячної панелі є дуже вигідним вкладенням власного капіталу. На це є свій величезний ряд причин, про які мова йтиме далі. Варто почати з найпершої і важливою причини – незалежність від компаній, які займаються продажем виробленого ними електричного струму. Тепер ви самі собі хазяїн і зможете забезпечити себе і своїх близьких власною електрикою.

Друга причина, можна сказати, є приємним доповненням першої. Залишки електричного струму ви зможете продавати за вигідним тарифом підприємствам, у яких раніше самі купували електрику. Правда, вам доведеться змиритися з обмеженням для фізичних осіб, яке дозволяє встановлювати сонячні станції і інвертор для сонячних батарей потужністю не більше 30 кВт. Незважаючи на це, ви будете отримувати приємне доповнення до зарплати, яке легко допоможе вам жити на широку ногу в наступні роки.

Зелений тариф або як окупити сонячні панелі всього лише за кілька років

На території України з 2009 року працює законопроект, що носить назву “Зелений тариф”. Його суть полягає в тому, що виробники екологічно чистої електрики можуть продавати електричний струм за вищою ціною. Система працює так, що чим раніше людина встановлює собі сонячні панелі, тим більш вигідний тариф буде за продаж електрики у виробника.

У гіршому випадку вам потрібно буде витратити близько 6-7 років на те, щоб відбити вкладені фінанси за установку комплексу сонячних панелей. Решта роки ви будете отримувати чистий прибуток. Якщо враховувати те, що сонячна панель може виробляти електрику більше двох десятків років, то виходить, що за весь період роботи вашої сонячної електростанції ви отримаєте прибуток понад 300% від вкладних фінансів.

робимо висновки

При правильній плануванні, ви легко збільшуєте свій прибуток. Ваш максимальний річний дохід може доходити до 6000 євро, які ніколи не будуть зайвими. Головна суть, яку ми хочемо донести вам – чим раніше ви почнете, тим більше заробите. Щоб максимально збільшити свій прибуток – проконсультуйтеся у консультантів магазину home-energy.com.ua і отримуйте свої гроші якомога раніше.

Встановлюючи сонячні панелі ви не тільки отримуєте пасивний дохід, а й робите наш світ кращим. Екологічно чисту електрику зменшує потребу в тому, щоб купувати електричний струм від інших, менш екологічних і безпечних способів (теплових і атомних електростанцій).

Використання електрики від альтернативних джерел енергії дозволяє зберегти чистоту нашого повітря, яким ми дихаємо, землі, по якій ходимо і води, яку ми п’ємо. Чим більше електростанцій буде використовуватися на заміну старих способів отримувати електрику, тим краще спадщина ми передамо майбутнім поколінням. Особливо приємно про це думати, коли за це ви отримуєте ще приємніше грошову винагороду за правильно вкладені в свій час грошові запаси.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.