Поради

Чому важливо підібрати хороший анестетик для травмуючих процедур

Для зниження хворобливих відчуттів під час таких травматичних процедур, як мікроблейдінг, татуаж, нанесення татуювання або лазерне шліфування, майстри часто використовують перевірені знеболюючі препарати. Найбільш популярний тату анестетик, який доступний до продажу, вважається крем ТКТХ. У чому його особливість?

Навіщо потрібні анестетики

Деякі косметичні процедури, які передбачають пошкодження цілісності шкірного покриву, здатні провокувати появу сильних болів. Так, при постійному введенні голки в один і той же ділянку шкіри біль стає такою сильною, що людина інстинктивно хоче відсунутися від майстра, стискаючи м’язи, обсмикуючи руку або ж особа. У цьому випадку велика ймовірність виникнення нечітких ліній і штрихів. Щоб такого не відбувалося, а вся робота фахівця була максимально акуратною і чіткої, рекомендують використовувати анестезуючі препарати, які знизять чутливість шкіри. Розрізняють первинну і вторинну анестезію. У першому випадку знеболюючі препарати наносяться або вводяться безпосередньо перед самим процесом травмування. Речовину направлено на зниження чутливості шкіри, яка ще не пошкоджена. Вторинна анестезія використовується вже після того, як почався процес введення пігментів, пошкодження дерми. Вона спрямована на продовження ефекту первинного препарату. Працює на пошкодженій шкірі.

Сучасні анестезуючі препарати провокують оніміння верхніх шарів шкіри, без спазмування м’язів, ущільнення дерми. Тобто майстер може продовжувати працювати з еластичною, м’якою шкірою, яка легко сприймає пігмент. Що стосується тривалості дії, то цей момент багато в чому залежить від якості препарату, а також чутливості окремих ділянок тіла. Так, при роботі з внутрішньою частиною стегна, то ефект оніміння буде зберігатися не більше однієї години, це стосується і губ, а ось область руки, брів менш чутливі і сприйнятливі до болю, а значить, ефект триватиме до двох годин.

що використовувати

Багато досвідчених тату-майстра і фахівці з перманенту активно використовують крем ТКТХ. У чому ж його особливість? Справа в тому, що склад препарату посилений двома ефективними активними речовинами з вираженим знеболенням: лідокаїн і прилокаїн. Завдяки цьому засіб дуже добре знижує чутливість шкіри на довгий час. Завдяки такому компоненту, як адреналін, ТКТХ прекрасно прибирає набряклість, зупиняє кровотечу, а також сприяє швидкому загоєнню пошкоджених тканин.

До переваг анестезії ТКТХ відносять такі моменти:

  • легкість застосування;
  • швидкість всмоктування і настання знеболюючого ефекту;
  • збереження м’якості, еластичності шкірного покриву;
  • збереження ефекту на довгий час – 2 години;
  • економну витрату мазі;
  • відсутність алергії, так як немає проникнення активних речовин в кров.

Наносити анестезію у вигляді крему необхідно на шкіру, яка ретельно очищена і знезаражена. Необхідно нанести засіб рівномірним шаром на потрібну ділянку тіла, а потім прискорити ефект вбирання за рахунок нанесення зверху харчової плівки. Після того, як анестезія початку свою дію, приблизно 15-20 хвилин, можна стерти залишки мазі, щоб вона не заважала якісного введення пігментів. Якщо ефект оніміння почав слабшати, тоді можна повторно нанести препарат. Отримати більше інформації про мазі ТКТХ, а також замовити анестезію можна на сайті tktx.com.ua.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.