Поради

Чому важливо правильно обирати ремінь ГРМ

Для двигунів з ремінним приводом ГРМ заміна ременя буде плановою сервісною процедурою. Власник авто має уважно стежити за станом елементу, своєчасно міняти його у разі такої необхідності. Якщо ГРМ обірветься, механізм газорозподілу перестане нормально працювати. Закриття клапанів не відбудеться, поршні рухатимуться за інерцією, вдарятимуть по клапанах.

Ресурс ремінного приводу ГРМ складає біля 60 тис. км. Враховуйте вплив зовнішніх факторів – якщо вони негативні, елемент швидко вийде зі строю. Також є сенс замінювати одночасно ведучий ролик на Renault Trafic та сам ГРМ. Комплектне обслуговування має вищу ціну, проте дає кращі результати.

Звідки беруться проблеми

Ремінь ГРМ виготовляється з резинової основи, має певний термін служби. Коли його буде вичерпано, резина висихає, міняє форму, може покриватися тріщинками. Іноді ГРМ виходить зі строю занадто рано. До цього призводять:

1. Малий чи зайвий натяг. Завелике натяжіння призводить до зміни довжини. Ролики починають швидко зношуватись, підшипникові елементи приводу також ламаються. Слабкий натяг – одна з причин проскакування на шківах. Зміщення всього на зубчик викликає значні зміни у роботі двигуна.

2. Ігнорування необхідності заміни роликів. Автомобіліст бажає заощадити кошти та встановлює тільки новий ремінь. Насправді стан робочих роликів є не менш важливим. В ідеалі нові вузли встановлюють комплектно.

3. Підвищені експлуатаційні температури. Гума просто не витримує навантажень, починає пересихати, тріскатися, втрачає еластичність. Якщо не можете виключити такий негативний фактор, врахуйте зниження терміну експлуатації ременя приблизно на 30%.

Оригінал чи підробка?

Чому важливо своєчасно встановлювати новий якісний ремінь ГРМ, ви тепер знаєте. Головне обрати оригінал чи якісний аналог, що буде мати близькі характеристики.

Дивіться на упаковку, фірмове маркування. Звіряйте номери з даними на сайтах виробників. Також своєрідним гарантом якості буде купівля запчастин у перевірених магазинах. Компанії з перевіреною репутацією не будуть продавати підробки за ціною оригіналу.

Якщо віддаєте перевагу продукції певного бренду, дізнайтесь, як виглядає упаковка, фірмове маркування. Спитайте у менеджера магазину про гарантії, що надаються, це також важливий момент. Вирішите брати аналог – обирайте перевірені варіанти гідного рівня. Дуже дешевими вони бути не можуть.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.