Поради

Чи безпечно використовувати інфрачервоний термометр?

Термометр безконтактний – це простий і безпечний спосіб швидко виміряти температуру тіла дитини або дорослого

Завдяки зручності такий тип термометра часто застосовують в педіатрії, також він корисний молодим батькам. Безконтактний інфрачервоний термометр реєструє тепло, що виходить від тіла людини, за частки секунди. Це можливо через встановленої чутливої ​​лінзи. Широкий вибір термометрів пропонує інтернет-магазин Baby Medical. У наявність товари від провідних світових виробників за доступними цінами.

Всього існує три види термометрів: ртутний (найстаріший, класичний варіант), електронний і інфрачервоний. Користуватися ртутними вимірювачами температури небезпечно, і багато європейських країн відмовилися від них. Електронні термометри необхідно правильно використовувати, а вимір температури займає певний час. Інфрачервоний градусник показує дані за секунду, вимірюючи інфрачервоне тепло, яке виходить з людського тіла.

Сьогодні серед користувачів існують два судження, згідно з якими: інфрачервоні пристосування неправильно показують дані і можуть бути небезпечними для людини. Обидва цих думки невірні, а медики вважають їх простим помилкою. Це абсолютно безпечне термометри для точного вимірювання температури тіла. Застосування таких градусників має багато переваг.

  • Просто використовувати, не потрібно спеціальних знань або практики.
  • Швидко показує результат.
  • Повністю безпечний (немає ртуті, скла), не пошкоджується після падіння.
  • Можна вимірювати температуру на будь-якій ділянці тіла.
  • Завдяки світіння рідкокристалічних екрану можна використовувати в темряві.

Такий термометр незамінний в для сімей, у яких є немовлята. Дитину не потрібно будити або турбувати. Але є і мінуси пристосування: якщо малюк плаче, градусник може показувати невірні дані. Також необхідно стежити за батарейкою і вчасно її міняти, захищати корпус від прямого попадання сонячних променів.

Як користуватися інфрачервоним термометром

Незважаючи на простоту користування термометром, перед застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією і відразу замінити батарейки. Для початку варто звірити показники інфрачервоного і ртутного термометрів. Якщо є різниця, знадобитися зайти в меню і відкалібрувати інфрачервоний термометр до повністю точних показань.

Консультанти магазину Baby Medical допоможуть вибрати пристосування і проконсультують щодо користування інфрачервоним термометром.

Голос Сокальщини на GoogleNews