Поради

Чи ефективна підготовка до ЗНО онлайн

Учні, які прагнуть вступити у вищі начальні заклади за профільним фахом, повинні складати ЗНО з математики

Самостійно опанувати цей предмет в змозі не всі охочі, адже математика непростий предмет. Щоб підготовка до зно з математики онлайн була ефективною та ви могли набрати високий бал, радимо скористатися сервісом «На урок». Записатися на курс можна на сайті https://naurok.ua/.

Старшокласникам часто доводиться користуватися послугами репетиторів, щоб підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. У такому методі є перевага, адже вчитель займається лише з однією дитиною. Проте є і недоліки, наприклад, потрібно витрачати чимало часу, щоб дістатися до потрібного місця. Сервіс «на урок» пропонує зручне та ефективне навчання у віддаленому форматі. Переваги такого способу підготовки очевидні:

  • Відкинена ймовірність пасивного спостерігання за поясненнями вчителя. Курс розроблений таким чином, що кожен студент активно займається протягом усього заняття.
  • В комплекс входять чотири модулі, що дозволяють повністю опанувати шкільний курс математики.
  • Заняття включають практикум, де кожен закріплює освоєну тему.
  • Усі домашні завдання перевіряє та коментує вчитель.

Ефективність курсу забезпечують посильні домашні завдання, які повинні виконувати учні самостійно. Вчитель їх перевіряє та пояснює, де виникла помилка. Значна частина завдань використовується є матеріалів тестування минулих років. За даними попередніх років, середній бал учнів «На урок» на ЗНО з математики склав 180 балів, що свідчить про високу ефективність навчання.

Як відбувається навчання

Відео-конференції відбувають на платформі за визначеним розкладом. Під час уроку учні взаємодіють з викладачем, можуть поставити питання, попросити повторити складний матеріал тощо. Усі уроки записуються під час онлайн-трансляції та зберігаються в особистому кабінеті учня протягом року (як і додаткові матеріали). Під час навчання використовуються ігрові практики, щоб покращити запам’ятовування. До кожного заняття підібрані доповнення та комплекс вправ для закріплення матеріалу.

Професійні викладачі просто та доступно пояснюють теоретичний матеріал під час конференції. На уроці разом з учнями розв’язують тренувальні вправи. Особистий куратор слідує за успіхами клієнта та допомагає у вирішення технічних питань. Один учень може займатися на кількох курсах підготовки до ЗНО, а куратор складе розклад таким чином, щоб час різних уроків не збігався. Долучитися до навчання можна будь-коли, навіть після старту курсу, проте, чим раніше розпочнеться підготовка, тим кращого результату тестування на ЗНО можна буде чекати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.