Поради

Чи є сенс купувати текстильні стропи

Бажаєте купити стропи текстильні, та вагаєтесь з вибором. Не знаєте чи зможуть вони задовольнити наявні потреби? Ситуація не така складна, як здається. Щоб визначитись, варто знайти відповіді на декілька важливих питань. Для яких цілей вам потрібні стропи і, за яких умов вони будуть використовуватися? З’ясуйте і, зрозумієте чи є потреба в замовленні стропів із синтетичної стрічки.

Текстильні стропи набули популярності відносно недавно. Вони виготовляються з міцного синтетичного волокна і використовуються в промисловості для фіксації та безпечного переміщення вантажів. В процесі стрічка розтягується, та потім знову набуває першопочаткової форми. Текстильні стропи мають різне кольорове виконання і забезпечують вантажопідйомність від 1 до 100 т. Подібне пристосування особливо цінується в сферах, пов’язаних з переміщенням скла, пластику й деревини. Його також використовують для ведення складського господарства й навантаження-розвантаження кораблів, при прокладанні трубопроводів.

Особливості синтетичних стропів

Стропи роблять із міцної тканини, в основі якої лежить поліестер, поліамід, лавсан чи інше волокно ненатурального походження. Стрічка без проблем витримує значні навантаження, хоча сама має невелику вагу і легко згортається в рулончик. Стропи мають до 4 шарів текстильної стрічки і часто комплектуються спеціальними накладками, які захищають пристосування від пошкодження під час переміщення предметів. Що ж, це – гарний хід для підвищення зносостійкості виробу.

Стропи можуть бути виконані у різному кольорі. Кожен має бірку зі шкіри чи поліпропілену (в переважній кількості випадків), які не пошкоджують стрічку. Іноді маркування наноситься на тіло стропа, в місці, де може бути збереженим до кінця експлуатації виробу. Позначення містить інформацію про довжину й вантажопідйомність або ж товарний знак, номер і дату виготовлення товару.

Переваги стропів із синтетичного волокна

Порівнюючи з аналогами, складно не помітити ряд позитивних якостей синтетичної стрічки:

  • Невелика вага, яка особливо впадає в око на фоні сталевих канатів.
  • Легкість зберігання і транспортування.
  • Простота у використанні. Для виконання робіт часом достатньо і одного стропальника.
  • Гнучкість та еластичність – гарант цілісності крихких і пофарбованих предметів.
  • Зносостійкість.
  • Експлуатація за умов надмірної вологості й при температурі від +100 до -800С.
  • Відсутність металевих елементів, а відповідно і безпечність використання.

Не має сумніву, що текстильні стропи можуть стати оптимальним методом для реалізації ваших задач. Варто лише врахувати, що вони псуються під впливом агресивних рідин, не можуть зберігатися «на сонці» і страждають від різких ривків під час експлуатації. В багатьох же випадках синтетичні стрічки легко задовольнять наявні потреби.

Скільки гілок має бути у стропа? Яка довжина стане ідеальною? Компанія ATK-Lift пропонує широкий вибір пристосувань та механізмів для вантажно-розвантажувальних робіт. Вагаєтесь? Не знаєте яким товарам віддати перевагу? Менеджер організації допоможе вам визначитись і надасть цінні рекомендації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.