Поради

Чи можна передавати банківську карту третім особам?

Приватбанк є одним з найбільших банківських установ України. Він пропонує широкий спектр послуг різним категоріям людей

На карту банку отримують зарплату, пенсію, соціальні виплати, а кредитками користується більша частина населення. Приватбанк має широку мережу банкоматів по території країни. Але серед мінусів користування банківськими картами клієнти відзначають, що іноді забувають ПІН-код. Якщо його ввести неправильно кілька разів, банкомат не видасть карту назад. Про нюанси користування картами Приватбанку розповідають фахівці установи.

Зняття грошей в банкоматі не передбачає пред’явлення документів, досить правильно ввести ПІН-код. Багато користувачів запитують, чи законно передавати карту для користування третім особам, скажімо, дітям чи онукам. Це можна робити тільки на розсуд власника карти. При видачі банківської картки співробітники нагадують про те, що не можна повідомляти або передавати ПІН-код стороннім людям, навіть співробітникам банку. Якщо власник картки надав карту і код іншій фізичній особі, то відповідальність за передачу даних лежить тільки на ньому.

Якщо банкомат повідомляє про неправильному ПІН-код?

Нерідкі звернення клієнтів, які скаржаться на те, що банкомат повідомляє про неправильно введеному ПІН-коду, а власник карти впевнений, що вказав його правильно. У таких випадках відповідь єдиний:

  • власник карти дійсно ввів неправильний код. Банкомати помилятися не можуть. Не варто пробувати
  • вгадати номер з чотирьох цифр: після третьої невдалої спроби банкомат не поверне карту. Це передбачено політикою безпеки банку, спрямованої на запобігання шахрайським діям. Якщо банкомат забрав карту, повернути її може тільки власник у відділенні банку, надавши документи, що підтверджують його особу.

Як змінити ПІН-код карти?

Змінити ПІН-код карти Приватбанку можна в банкоматі, але якщо людина його не пам’ятає, варто скористатися іншим способом:

  • Відправити СМС-повідомлення на номер 10060 з фінансового телефону.
  • У тексті вказати ПІН і чотири останні цифри банківської карти.

Якщо змінити ПІН-код не виходить, а власник картки знаходиться на території України, він може виготовити нову карту. Залишок за колишньою картці переведуть на нову. У будь-якому випадку варто звернутися до консультанта за допомогою по номеру телефону або написати про проблему в мобільному додатку.65777744

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.