Поради

Чи необхідно йти до лікаря вертебролога? 

Хвороби кісток являються великою частиною проблем, що виникають у людини. Кількість осіб у цілому світі що страждають на проблеми наближається до двох мільярдів. Тому в теперішній час великої популярностью залишається необхідна вакансія, така як спеціаліст вертебролог https://vertebrolog.kiev.ua/ua/vertebrolog.

Вертебролог – це фахівець котрий піклується проблемами хребців і пов’язаних з ним хвороб інших систем організму.

Досвідчений лікар зможе своєчасно встановити вірний діагноз і назначити необхідне лікування. Для обстеження лікар застосовує сучасні методики обстеження.

При яких скаргах потрібно записатись до вертебролога?

Дискомфорт в спині це основний симптом з яким люди записуються до лікаря. Основними проявами болю являються проблеми спини, защемлення нервових гілок. Хворобливість – це перша ознака хвороби зі спиною, необхідно не мешкати з прийомом у спеціаліста при виникненні початкових симптомів больових відчуттів.

Розповсюдження болю в черевну частину або в руку не рідко супроводжує проблеми спини, особливо при защемленні чутливих корінців.

Запаморочення утворюється при порушенні кровообігу по шийним артеріям, які йдуть скрізь поперекові виростки верхніх кісток та діють на кровопостачання центрального мозку.

Відчуття скутості спини, обмеження рухів часто спостерігаються у людей із зміною скелетного відділу.

Відвідувач Іван 39 р. Був в центрі реабілітації з симптомами на головний біль і зміни в шийному відділі. Тиждень п’є різні ліки но результату не помітив. В центр йому було виконано додаткове дослідження – зроблена рентгенографія данного сегменту та узд судин голови. Виявлено порушення мозкової вени в шийному відділі шиї. Після проведення лікування самопочуття пацієнта покращилось, пацієнт знову приступив до праці, хвороби зменьшились.

Як здійснюється візит у фахівця і обстеження?

При відвідуванні лікар виконує діагностику хворого, з’ясовує анамнез захворювання. Проводиться неврологічне обстеження. При необхідності вертебролог відправляє хворого на додаткові засоби обстеження МРТ, УЗІ судин шиї. Вони дозволяють зробити пошарові знімки хребта, це допомагає детально визначити властивість суглобів та знайти механізми які призвели до появи захворювання. В кінці виконання обстеження пацієнту ставиться заключення і призначається потрібне медикаментозне лікування.

В відновлювальний комплекс можуть включатись наступні процедури, як підводне розтягування хребта, медикаментозні ін’єкції, кінезітерапія, мануальна корекція спини, ударно-хвильова терапія.

Покажіть вашу спину фахівцям. Лікарі вертебрологічного центру завжди ради тобі допомогти в вирішені цих проблем з хребтом.

Голос Сокальщини на GoogleNews