Поради

Чи обов’язково вибирати картриджі тієї ж марки, що й фільтр?

Перед тим як купувати картриджі для фільтрів води, необхідно спочатку розібратися, а які взагалі замовляти. Справа в тому, що в народі існує думка, що треба обов’язково брати розхідники тільки тієї марки, що й фільтр. Чи так це? Почасти – так, почасти – ні. Питання непросте, тому розглянемо його докладніше.

Які бувають види картриджів для фільтрів води та чому про це треба знати?

Змінні картриджі для води, що випускаються виробниками бувають 2 типів:

  • спеціалізовані;
  • Універсальні.

В принципі, за назвою вже можна здогадатися про їхнє призначення.

Спеціалізовані картриджі призначені для водоочисних пристроїв конкретної марки. Наприклад, спеціалізовані розхідники Ecosoft підійдуть лише для фільтрів Ecosoft. З моделями інших виробників вони просто несумісні.

Універсальні картриджі для очищення води підходять для фільтрів будь-яких брендів. Жодних обмежень тут немає. Єдина умова – треба переконатися, що вони підійдуть вам за габаритами (тобто підібрати такий типорозмір, щоб ви могли їх легко встановити).

Більшість представлених у продажу рішень складають універсальні картриджі. Спеціалізованих моделей не так багато, оскільки їх випускають лише деякі виробники.

Як зрозуміти, який вибрати картридж для фільтру води?

То який краще купити картридж для фільтру води – універсальний чи спеціалізований? Щоб вам було зрозуміліше, наведемо найпростіший приклад.

Допустимо, у вас вдома встановлений фільтр Ecosoft. Насамперед перевірте, чи не випускає цей виробник спеціалізовані картриджі. Чому? Все просто: картриджі власного виробництва мають 100% сумісність із фільтрами та забезпечують максимально можливу ефективність. Якщо такі моделі є у продажу – вибирайте їх. Якщо ні, придивіться до універсальних картриджів від інших виробників (від якого саме – неважливо).

Висновок

Підсумуємо. Чи обов’язково купувати картриджі тієї ж марки, що і встановлений у вас вдома фільтр? Ні. Але дуже бажано, оскільки спеціалізовані картриджі сумісні з фільтром та забезпечують ефективне очищення води. Якщо ж такої можливості немає (виробник не випускає подібні рішення або ви хочете заощадити та придбати продукцію дешевше) – можна без проблем придбати універсальні картриджі.

Голос Сокальщини на GoogleNews