Поради

Чи варто чекати на Чорну п’ятницю і як її провести

Листопад вважається одним із найкращих у році місяців для покупок. По-перше, з нього починається підготовка до новорічних свят, у зв’язку з чим полиці магазинів та складів поповнюються відповідними товарами. По-друге, це саме той місяць, коли Чорна п’ятниця дає змогу заощаджувати на різних покупках значні суми. Якщо хтось не знає, Чорна п’ятниця — це масштабний розпродаж, під час якого дуже багато товарів з різних категорій продаються за зниженими цінами.

Кому вигідна Чорна п’ятниця

Вигоду від цього розпродажу одержують і покупці, і продавці. З першими зрозуміло. Вони купують потрібні товари з добрими знижками. Це може бути будь-що: побутова техніка, електроніка, гаджети, спортивні товари, дитячі товари, меблі, одяг і навіть продукти харчування. Цей список можна продовжувати ще довго. І чим більше покупок буде здійснено, тим більше вдасться заощадити. У Чорну п’ятницю можна купувати різні дорогі товари, так і ті, що використовуються для забезпечення побутових потреб (засоби гігієни, побутова хімія, різні аксесуари).

Що стосується магазинів, то вони теж керуючись точно не благодійними спонуканнями. Зрозуміло, вони отримують із цього фінансову вигоду:

  • збільшують товарообіг, що дозволяє отримати гарний прибуток за реалізацію великої кількості речей із мінімальними націнками;
  • продають товари, які у звичайні дні люди купувати не хочуть. Хтось вирішить, що магазини таким чином чинять нечесно, але це не так. Вони просто знижують ціни до комфортного для покупців і справедливішого на їхню думку рівня.

Також Чорна п’ятниця дозволяє покращити ставлення покупців до магазину, що впливає на збільшення фінансового прибутку в майбутньому.

До переваг цієї події можна віднести:

  • здійснення великих покупок за добрими цінами;
  • можливість придбати різні побутові витратні матеріали на рік вперед.
  • Щоб отримати зиск, а не просто витратити гроші, до розпродажу треба готуватися.

Як провести Чорну п’ятницю з максимальною користю для себе

Вам потрібно:

  • визначити припустимий бюджет;
  • скласти список покупок та поділити їх на ті, які потрібні вже або знадобляться найближчим часом, а також ті, що можуть зачекати;
  • за кілька днів до Чорної п’ятниці знайти конкретні товари, які ви хочете купити, та зафіксувати ціни на них;
  • оформити реєстрацію на сайтах інтернет-магазинів (на сторінках Чорної п’ятниці), де ви плануєте закуповуватись;
  • вибирати товари та купувати відразу після старту розпродажу.

Звертаємо вашу увагу, що кількість пропозицій щодо знижок буде обмежена, а найвигідніші розійдуться швидше. Тому, якщо ви хочете отримати максимальну вигоду, не чекайте, поки хтось придбає ваші товари швидше.

Голос Сокальщини на GoogleNews