Поради

Чи варто купувати біорозкладні пакети?

Поліетиленові пакети – справжня катастрофа навколишнього середовища. По-перше, вони розкладаються сотні років, по-друге, за рахунок їхньої штучної природи розпадаються на частинки, що шкодять ґрунту, воді і навіть людському організму. В епоху активного розвитку науки на зміну поліетиленовим прийшли пакети, що біорозкладаються.

Зазначимо, що видів такої продукції кілька і кожен відрізняється своїми властивостями щодо розкладання. Щоб достеменно зрозуміти, чи варто купувати еко-пакети, спочатку розберемося в їхніх особливостях.

Біо-пакети: Різновиди

Згадана продукція буває:

Гідро-розкладається.

У структурі містить органічні полімери: полилактид, крохмалі. У процесі компостування утворюється вода, вуглекислий газ, біомаса.

Оксо-розкладається.

Штучна структура такого пакета містить спеціальні добавки-деграданти, наприклад, D2W, які прискорюють процес розпаду. Перевага цього виду полягає в тому, що розкладання відбувається на більш дрібні частки.

Для ефективного розпаду потрібні спеціальні умови: висока температура, мікроорганізми, кисень, вологість. Якщо ж згадані умови не дотримані, процес може зайняти не 1-3 роки, а набагато більше. Саме тому зараз виникають численні підприємства, що займаються переробкою саме пластика, що біорозкладається. А чому так не працює із поліетиленом?

Біорозкладні пакети: Переробка та переваги

Наприклад, біорозкладні пакети для сміття мають набагато більше переваг перед своїми повністю штучними аналогами:

  • при переробці виділяють набагато менше діоксиду вуглецю, що позначається на кількості шкідливих викидів;
  • вторинний матеріал, як і раніше, підходить і для їжі, і для будівельного сміття, на відміну від поліетилену;
  • нехай ціна на біологічні пакети вище максимум на 15%, але їх виробництво безпечніше для навколишнього середовища, як на етапі виготовлення, так і при компостуванні;
  • за своїми властивостями нічим не відрізняються від поліетиленових пакетів. На них також можна наносити друк, робити стійкішими до пошкоджень;
  • широкий асортимент застосування як для побутових потреб, так і виробничих.

Виходячи вже з цих переваг, можна дійти невтішного висновку, що виготовлення пакетів з биоразлагаемого пластику набагато пріоритетніше, оскільки привертає увагу до екологічної проблеми та її вирішення.

Зазначимо, що існують множинні підробки, які містять інформацію про наявність тих чи інших добавок. Це означає, що біорозкладні пакети та іншу екопродукцію слід замовляти у перевірених виробників.

Купити біопакети в Україні.

Компанія-виробник «МПАК» до ваших послуг. Головними перевагами є:

  • справді якісна екструзія;
  • сучасні технології та обладнання для виробництва;
  • контроль якості всіх етапах виготовлення;
  • можливість замовити біорозкладні пакети для будь-яких потреб та сценаріїв використання;
  • багатокольоровий флексодрук.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.