Поради

Чи варто проводити техобслуговування ГБО?

Справність і точність настройки газового обладнання – запорука довгого, ефективної і безпечної служби ГБО. Для коректної роботи ГБО на авто необхідно своєчасне техобслуговування.

ТО рекомендують проводити відразу після монтажу газобалонної системи (1000-1500 км) і кожні 10 000 км. Таке визначення обумовлено специфікою газового обладнання, компонентів системи, які найбільше піддаються навантаженні.

Якщо установка ГБО проводилася в компанії Motor-Gas в Києві, то “нульове” техобслуговування після 1000-1500 км проведуть безкоштовно. Також можливе надання послуг з налаштування системи для машин, які були обладнані газовими установками раніше на інших СТО. Звернувшись на СТО, можна уточнити скільки коштує газ на авто і планове обслуговування. Точну ціну визначають залежно від складності робіт і типу монтованої апаратури.

Чому обов’язково “нульове” ТО газової системи авто?

Майстри компанії Motor-Gas, що спеціалізуються на установці ГБО, рекомендують проводити перший «огляд» монтованої системи після незначної «обкатки».

Для багатьох сучасних газових систем незалежно від виробника досить 1000 км, щоб внутрішній комп’ютер встиг підстроїти агрегати під особливості і режими їзди водія. Від них залежить не тільки витрата палива, але також безпеку експлуатації.

Планове ТО і обслуговування не за розкладом: чому важливо дотримуватися рекомендованих?

Зверніть увагу на рекомендації, зазначені в сервісній книжці ГБО, яку надають кожному власнику транспортного засобу з встановленим обладнанням такого типу. У ній вказані поради по експлуатації, а також визначені виробником обладнання термін служби (часто визначають за кількістю пройдених авто кілометрів).

Планове технічне обслуговування необхідно, щоб провести повну діагностику роботи газової системи. Вона дозволить переконатися в цілісності агрегатів, точності налаштувань, а також провести заміни витратних матеріалів (наприклад, фільтрів). Записатися на планове ТО в компанію Motor-Gas можна по телефону або через офіційний сайт СТО.

Перевірку обладнання на дефекти при певних скаргах автовласника на якість роботи ГБО необхідно виконати якомога швидше. Адже навіть незначні порушення можуть свідчити про неправильну роботу системи. На хорошій СТО майстри швидко, своєчасно і якісно усувають дефекти, використовують спеціальне комп’ютерне обладнання для діагностики. При цьому на професійній станції техобслуговування будуть всі необхідні інструменти і апаратура для проведення швидкого ремонту газового обладнання авто.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.