Поради

Чи варто зараз купувати цінні папери Тесла

Багато інвесторів чекали можливостей, щоб придбати Тесла акції на першому досить великому падінні в цьому році. Але тепер вони виявилися перед складною дилемою. Цінні папери компанії різко впали на тлі загального ринкового обвалу, втративши більше десяти відсотків. Але довгостроковим вкладникам Тесла не варто скаржитися. Навіть після деякого спаду, акції як і раніше цінуються і користуються попитом.

У даних умовах прихильникам концерну важко втриматися від покупок акцій, хоча експерти радять проявити обережність, адже спадний рух ще не вичерпано. Сьогоднішня світова пандемія вносить свої корективи, пригнічує попит, і інвестори більше звертаються до стабільних активів. Загрози для зростання перспектив Тесла зберігаються, але директор концерну демонструє реальні успіхи. На даний момент компанія значно випередила оцінки аналітиків і експертні прогнози по виручці, прискорила випуск нового кроссовера.

Загрози при покупці акцій Тесла в даний час

Сьогодні сценарій виходить не найоптимістичніший через вплив пандемії на китайську економіку. Це провокує перебої в поставках, і підвищує ризики рецесії. Уповільнення економічних процесів в Китаї стає важливою проблемою для Тесла, через залежності від цієї держави. Велика частина зростання і подальших перспектив компанії пов’язані з китайським світовим ринком.

Навесні 2020 року аналітики зафіксували сильний спад продажів авто, адже коронавірус досяг світових масштабів. Покупці стали більш обережні у витратах і утримуються від таких покупок. Якщо ситуація почне стабілізуватися, то не буде сумнівів щодо нарощування виробництва Тесла і будівництва заводів. Щоб бути завжди в курсі нових даних про успіхи компанії, заходите на tradernew і отримуйте більше інформації.

Підведення підсумків

Тесла зможе повернутися в гру найближчим часом, завдяки таким факторам, як:

стабілізація економіки в країнах;

впровадження нових інноваційних рішень;

доступна вартість авто і додаткові можливості;

стабільний вихід в плюс і підвищення прибутку.

Купуючи будь-які акції Гугл, активи і облігації співпрацюйте тільки з ліцензованими посередниками, не ризикуйте своїми грошима і прибутком. Багато років веде свою успішну діяльність брокер Телетрейд, гравці відгукуються позитивно про цю компанію. Вибирайте перевірених посередників, щоб спокійно вести торговельні операції на фінансових ринках і заробляти відсотки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.