Поради

Чим гіпоалергенні гель-лаки відрізняються від звичайних?

Зважаючи на сучасні тренди здорового способу життя все частіше доводиться надавати перевагу гіпоалергенним продуктам для краси. Не винятком став і гель-лак для манікюру. Він є достойною альтернативою звичайним лакам, які сохнуть на повітрі.

Щоб вигідно купити гіпоалергенні гель-лаки для нігтів варто завітати в інтернет-магазин Million Nails, де можна вигідно придбати гуртом товари для педикюру та манікюру напряму від виробника. Вся продукція має високу якість та відповідає вимогам міжнародних стандартів якості. Замовлення партії гуртом дозволить заощадити кошти та власний час.

Гіпоалергенні гель-лаки для: їх особливості

Для жінок, які мають алергію на лаки можна придбати гіпоалергенну продукцію, яка не містить у своєму складі шкідливих речовин. Найнебезпечнішими гель-лаками є ті, які містять в собі толуол, формальдегід чи нікель. Толуол викликає алергічні реакції під час прямого контакту зі слизовими оболонками. Формальдегід додається у продукцію для збільшення строку її придатності та згубно діє на органи дихання і шкіру.

Перед тим, як використовувати гіпоалергенний гель-лак варто провести попередньо тест. Варто зазначити, що для запобігання виникненню алергічної реакції необхідно знизити до мінімуму контакт гель-лаку зі шкірою. Краще купити гель-лаки в перевіреному магазині, де в якості продукції можна пересвідчитись, ознайомившись з позитивними відгуками задоволених клієнтів на сайті. Такі матеріали забезпечують стійке покриття, яке буде радувати насиченим та глибоким кольором.

Якісні гіпоалергенні гель-лаки для педикюру та манікюру

Щоб придбати якісні гіпоалергенні гель-лаки для педикюру та манікюру важливо надати перевагу виробам, які мають супутню документацію від виробника. Таким чином можна пересвідчитись, що продукція виготовляється із якісної сировини згідно з вимогами.

Такі гель-лаки не викликають контактного дерматиту чи алергічної реакції на шкірі. Зокрема, такі засоби є професійними та можуть використовуватись в салонах краси фахівцями будь-якого рівня.

Щодо колірної гами, то тут простір вибору може бути необмеженим. Існують гіпоалергенні гель-лаки:

  • матові та глянцеві;
  • з блискітками та без них.

Не меншу увагу варто приділяти й іншим засобам, які наносять на поверхню перед самим гель-лаком. Вони також не повинні містити шкідливих речовин.

Голос Сокальщини на GoogleNews