Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Чим корисна лазня для організму

Відвідування лазні – чудова можливість розслабитися, відпустити турботи, зміцнити тіло та убезпечити себе від численних захворювань. Насолоджуватися відпочинком у лазні можна самостійно, з сім’єю та дітьми, у компанії друзів чи колег. Тут відзначають корпоративи та свята, зустрічаються з родичами, влаштовують хлопчаки та дівич-вечори. Лазня – місце на всі випадки життя. За відсутності протипоказань навідуватись сюди варто хоча б зрідка.

Якщо ви хочете не тільки попаритися, але й урізноманітнити дозвілля, виберіть лазню з додатковими послугами. Багато закладів мають більярд, кімнати відпочинку з телевізором, бар з прохолодними напоями або ресторан. Досхочу попаритися, а потім скуштувати смачну їжу і остудитися морсом або квасом – хіба це не чудово?

Лазня однаково корисна і для жінок, і для чоловіків. У парній тіло позбавляється шлаків і токсинів, зайвого жиру та води. Шкіра стає більш чистою та пружною. Для дівчат все це особливо важливо, адже їм хочеться бути красивими та сексуальними. А якщо додати в процес ароматний віник із свіжих чи сушених рослин, позитивний ефект буде ще більш вираженим.

Ви ще новачок і не знаєте, як паритись правильно? Тоді скористайтеся послугами парильника. Це справжній фахівець своєї справи. Він точно знає, що і як зробити, щоб вам було добре. Підібравши досвіду, ви і самі зможете влаштовувати майстер-класи для друзів.

Традиційно лазня у Києві https://www.bani-kiev.com/ вважалася для наших предків засобом профілактики та лікування простудних захворювань. Тому взимку її відвідування було не забаганням, а обов’язком. Навіть сьогодні, коли до наших послуг є безліч ліків, лазня залишається ефективним захистом від хвороб. Якщо ви хочете зміцнити імунітет, вигнати з тіла застуду та підготуватися до холодного сезону, вирушайте у парильню. Гаряче повітря, пара та масаж віниками – це ті лікарі, які лікують не лише ефективно, а ще й приємно.

Різні дослідження показують, що з регулярному відвідуванні лазні ймовірність застуди знижується майже вдвічі. Бадьорість та захист від підступних бацил – бонус до того сеансу релаксу, який ви пройдете у парилці.

Щоб отримати максимум користі та задоволення, підбирайте тип парилки залежно від своїх переваг та обмежень:

У російській лазні повітря дуже вологе (90-10%), але при цьому відносно «холодне» (45-60°C).
У фінській лазні все інакше – вологість всього 10-15%, проте температура може досягати 90-100°С.

Перш ніж відвідати лазню чи сауну, бажано проконсультуватися з лікарем. При деяких хронічних захворюваннях або інших протипоказаннях перебування в парилці слід обмежити або виключити. Але якщо таких протипоказань немає, сміливо вирушайте в лазневий комплекс і влаштуйте собі чудове дозвілля.

Exit mobile version