Поради

Чим відрізняється натуральна косметика від звичайної?

Буває доволі важко класифікувати натуральну косметику, відрізнивши її від звичайної. Це пов’язано з тим, що досі немає суворого регулювання й точного визначення натуральної косметики. Тому стирається чітка межа між натуральними та синтетичними засобами. Часто вносить ясність і допомагає визначитися тільки аналіз складу продукту. Якщо вас цікавить дійсно натуральна косметика Sue купити її можна на сайті виробника, де детально описаний склад засобів.

У загальновизнаному визначенні натуральна косметика – це продукт, що складається переважно з натуральних інгредієнтів. У процесі виробництва можуть використовуватися лише фізичні процеси, а інгредієнти не повинні негативно впливати на шкіру. Щоб натуральна косметика була найбільш ефективною саме у вашому випадку, бажано індивідуально її підібрати. Компанія Sue пропонує безкоштовну консультацію косметолога, завдяки чому ви більше дізнаєтеся про особливості догляду за своєю шкірою та зможете вибрати відповідні засоби.

У випадку з органічною косметикою є більше обмежувальних критеріїв. Косметика повинна містити понад 95% натуральних інгредієнтів із органічного землеробства, а використовувані інгредієнти повинні мати сертифікати, що підтверджують їхнє походження. Звичайна косметика таких вимог не має.

Порівняння косметики

Відмінності стосуються кількості, а також типу використовуваних речовин.

  1. Звичайна косметика містить значно більше водної фази, ніж натуральна. Вода байдужа до нашої шкіри й не має косметичного ефекту. У випадку з натуральною косметикою використовуються гідролати, отримані з рослин, що містять біоактивні інгредієнти. Тож основа косметики вже має живильний ефект для шкіри.

  2. Друга дуже важлива відмінність стосується жирової фази. У натуральній косметиці вона становить значно більшу частину продукту, ніж у звичайній.

  3. Різниця також у використовуваних інгредієнтах. Натуральна косметика містить олії рослинного походження, тоді як звичайна – синтетичні жирні речовини, які часто отримують із нафти. Те саме стосується використовуваних емульгаторів. Натуральна косметика має емульгатори рослинного походження, чого не можна сказати про звичайні емульгатори на синтетичній основі.

  4. Натуральна косметика з рослинними екстрактами демонструє різноспрямовану дію та високу біосумісність зі шкірою. У звичайній часто використовують речовини з низькою стабільністю й здатністю до проникнення.

  5. Натуральні засоби створені лише на основі барвників природного походження та природних консервантів. Ароматизатори замінюють часто використовувані ефірні олії чи природний аромат рослинних екстрактів.

Олії у складі косметики

Жирові речовини – це основа значної частини косметичної продукції. Ми наносимо їх на шкіру у вигляді крему для обличчя, лосьйону для тіла чи емульсії для зняття макіяжу. Частота контакту жирних речовин зі шкірою дійсно висока, тому варто звернути особливу увагу на те, які пом’якшувальні речовини є в нашій косметиці. У випадку з натуральною косметикою, коли потрібні жирні речовини, використовують олії, отримані з органічних рослин. Важливо, що вони не рафіновані, що дозволяє зберегти всі цінні активні інгредієнти.

Також натуральні олії легко засвоюються шкірою. Це багате джерело жирних речовин, дефіцит яких спричиняє порушення роботи шкіри. А так вона функціонує належним чином і стає більш стійкою до зовнішніх факторів. Це особливо важливо у випадку з проблемною та ураженою шкірою, такою як атопія, псоріаз або вугрі. У разі таких захворювань регулярне використання косметики на основі натуральних масел приносить дуже хорошу терапевтичну дію. Перегляньте асортимент засобів Sue, щоб завдяки їм досягти найкращого ефекту.

Голос Сокальщини на GoogleNews