Поради

Чим вирізняється техніка торгової марки Krups

Кава давно стала напоєм №1 у світі. Культура споживання кави в Україні ще розвивається, проте вже сьогодні багато споживачів вміють відрізнити якісні сорти кави та оцінити правильно приготований напій

На його смак також впливає кавова машина. Завдяки техніці від торгової марки Krups можна насолоджуватися бездоганними напоями прямо в себе вдома. В інтернет-магазині https://krups.ua/products/esp-virtuoso-xp442/  представлена оригінальна техніка, яку можна придбати за помірними цінами.

За допомогою кавових апаратів ТМ Krups вдасться швидко приготувати різні види напою. Історія бренду розпочалася ще у позаминулого століття, а перші кавоварки для домашнього використання з’явилися в кінці 50-х років минулого століття. За період існування ім’я Krups стало синонімом бездоганної якості. Сьогодні у виробництві застосовують інноваційні технології, міцні комплектуючі, високонадійні матеріали, що робить термін експлуатації техніки дійсно тривалим.

Кавові машини мають потужність від 1200 до 2200 Вт. Об’єм резервуару для води може сягати до 2,3 л. Кольорова палітра не обмежується лише чорним кольором, можна придбати кавоварки сірого, молочного чи червоного відтінку. Деякі моделі дозволяють готувати напій для двох чашок одночасно. Функціонал кавоварок дозволяє регулювати міцність кави, ступінь помелу, об’єм напою, відкладати час ввімкнення та підігрівати напій. Користувачі відзначають такі переваги техніки Krups:

 • Проста система управління.
 • Швидке приготування напою.
 • Достатньо великий резервуар для води.
 • Простота обслуговування.
 • Компактність.
 • Красивий дизайн.

Більшість моделей оснащена системою самоочищення від накипу, що дозволяє заощаджувати час на миття машини.

Особливості ріжкових кавоварок Krups

Ріжкові кавоварки набули популярності в Україна всього декілька років тому. Вони дозволяють смакувати бездоганною кавою просто у себе вдома. Особливості кавоварок, представлених у магазині Krups:

 • Компактний дизайн, який дозволяє розмістити техніку на будь-якій кухні.
 • Зрозуміла панель управління.
 • Можливість готувати декілька видів напою.
 • Швидкий нагрів води за допомогою функції KRUPS Thermoblock.
 • Універсальний тримач для фільтра.

Ріжкові кавоварки дають можливість готувати напій з мінімальною витратою меленої кави. Гаряча вода, що під тиском проходить через порошок, розкриває весь аромат напою. Дізнатися додаткові деталі можна за контактним номером телефону, або проконсультуватися у менеджера в онлайн-часі на сайті магазину.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.