Поради

Чим здивує інтернет-магазин VALLIZA

Розвинути образне мислення, уміння аналізувати, співпереживати за допомогою читання книг. Це найдоступніше, корисне заняття для дорослих та дітей

Вчені довели, що систематичне читання допомагає виробити яскраве мислення, простіше висловлювати свої думки, розширити кругозір та словниковий запас. Любителям книжок сьогодні пощастило, адже книжкові інтернет-магазини дозволяють довго та ретельно обирати видання, без необхідності блукати між довгими полицями. Для кожної книги вказано інструкцію та запропоновано для ознайомлення кілька сторінок, щоб читач зміг уявити, про що йтиметься.

Сьогодні випустити книгу може будь-хто. І це є проблемою для книжкових крамниць, адже людина може придбати видання, яке, м’яко кажучи, не принесе йому користі. Компанія співпрацює з провідними видавництвами, що позначається на якості та популярності літератури. Вартість збірників не можна назвати найнижчою, але це справедлива ціна праці авторів.

На полицях віртуального магазину зібрано:

  • Художня література.
  • Книжка для дітей.
  • NON-FICTION.
  • Видання з бізнесу.
  • Кулінарні енциклопедії.
  • Посібники для вивчення іноземних мов.
  • Подарункові видання та ін.

Крім того, в магазині VALLIZA просто знайти комікси для дітей різного віку, графічні романи, настільні ігри. Таким чином, можна зібрати подарунок для будь-якого приводу. Усі друковані видання найвищої якості.

Як купити книгу в магазині VALLIZA

Щоб купити бажане видання, можна прийти в один із магазинів, розташованих у Києві, Харкові, Дніпрі та Полтаві. Але на інтернет-майданчику просто придбати книгу охочим із будь-яких куточків країни. Зручна навігація сайту дозволить швидко знайти необхідне видання за розділами каталогу або за допомогою рядка пошуку. У рядку необхідно правильно вказати назву.

За реєстрацію на сайті пропонується участь у програмі лояльності від магазину: чим більше покупок, тим вища знижка. Таким чином, просто отримати знижку до 10%. Тому в магазині вигідно купувати видання оптом для шкіл чи дитячих садків. Оформити замовлення можна цілодобово. Доставка здійснюється по всіх регіонах країни за допомогою Нової Пошти. Купуючи товар на суму від 1000 грн. вартість послуг транспортної компанії оплачує магазин. Сплатити товар можна готівкою у поштовому відділенні та безготівковим способом за допомогою системи LiqPay.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.